Відбудеться адміністративне злиття Дніпровської та Криворізької філії Суспільного

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказав член правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Микола Чернотицький, який відповідає за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

«Криворізька філія має лише аналогову ліцензію, яку ділить із чужим для нас каналом "Прямий" і має там тільки дві години мовлення. Вони ніколи не були повноцінною філією. По радіо вони мають три відрізки по 50 хвилин. Ми зберігаємо їх радіомовлення і робимо новинний корпункт. Це не буде такий корпункт, як у Новгород-Сіверську, філія якого влилася в Чернігівську філію. Це буде розширена версія – 31 штатна посада на радіо і новини», –  сказав Микола Чернотицький.

Він додав, що раніше філія «Криворіжжя» виробляла новини і програму. «Якщо вони матимуть пропозицію щодо власного проекту, ми його узгодимо, то він буде йти на телеканалі Дніпровської філії, який мовить на всю область», – пояснив пан Чернотицький і додав, що це буде один телеканал, тобто контент, який вироблятиме Криворізька філія, виходитиме на каналі Дніпровської філії, це буде єдине мовлення на всю область, а не лише на Криворіжжя.

Микола Чернотицький вважає, що швидше за все НСТУ буде відмовлятися від аналогової ліцензії у Криворіжжі, хоча рішення наразі ще не прийняте.

На конкурсі на посаду менеджерів і продюсерів філій НСТУ, який тривав до 6 грудня, не було обрано керівників Дніпровської та Криворізької філій. Згодом правління НСТУ назначило тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів у Дніпровській філій Валентина Чанглі (директора виконавчого Дніпровської філії) та Криворізькій філії – Івана Галамасюка.

З 12 до 25 січня 2018 року відбудеться повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го. У Дніпровській філії обиратимуть лише продюсера, який займатиметься також і Криворізької філії.

Як сказав Микола Чернотицький, правління НСТУ має план завершити адміністративне злиття Криворізької і Дніпровської філій у першому кварталі 2018 року, а тоді уже оголосити конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії. 

Як писав сайт «Суспільне мовлення», 6 грудня правління НСТУ оголосило результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів Суспільного. Документи можна було подавати із 8 по 21 листопада, далі тривали співбесіди з претендентами. У результаті було обрано 12 менеджерів і 16 продюсерів. З короткими біографіями менеджерів і продюсерів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, 9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Додамо, 29 серпня 2017 року правління НСТУ пояснило, що на території Чернігівської області працювали дві ТРК, що увійшли до складу ПАТ «НСТУ»: Чернігівська обласна та Новгород-Сіверська, яка мовила лише на території одного міста з населенням 13 тисяч осіб. Після реорганізації на частоті «Новгород-Сіверської регіональної дирекції «Сіверська» мовитиме обласна Чернігівська телерадіокомпанія. А в Новгороді-Сіверському планується створити корпункт, який вироблятиме власні новини для Чернігівської та Сумської областей.

comments powered by Disqus