В ефірі п’яти філій Суспільного запускають проект «Своя земля», який пройшов пітчинг ідей

suspilne.media

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Це перший регіональний грантовий проект, який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Ми дуже сподіваємось, що цей тривалий процес допоміг нам якнайкраще підготувати програму для нашої аудиторії. Тому дуже чекаємо на відгуки і рекомендації глядачів», – сказала виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Марія Фрей.

Головний режисер проекту Олександр Назаров сказав, що це проект місцевих журналістів про місцеві практики.

«Ці історії – про вміння людей об’єднуватися, разом змінювати землю, на якій вони живуть. Це історії, які можуть бути прикладами для інших: як можна робити, яких помилок не повторювати. Хоча для мене їхня головна цінність в тому, що виявляється змінювати власне життя можна, не сподіваючись на тітку в Італії чи виграш у лотерею», розповів він.  

У зйомках проекту «Своя земля» беруть участь Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії Суспільного. Планують відзняти 50 серій тривалістю по 13 хвилин, щоб транслювати випуски і на телеканалах Суспільного, і на сторінках філій у соцмережах.

Менеджерка суспільно-політичного мовлення Олександра Свердлова додала, що продюсери і продюсерки п’яти філій спільно з командами проектів вибрали цікаві й близькі глядачам теми.

Як пояснили у НСТУ, проект виробляє Суспільне за підтримки фонду GIZ. Регіони було обрано за критеріями темпу децентралізаційних процесів та спроможності філій суспільного мовлення.

Нагадаємо, першу хвилю захисту пройшло 25 проектів для філій Суспільного мовника. Загалом на перший регіональний відбір було подано 202 проекти.

comments powered by Disqus