«UA: Поділля» покаже спецпроєкт про те, як вчителі завершують навчальний рік

У рамках проєкту вийде 11 відеороликів, в яких взяли участь 60 вчителів із 27 хмельницьких шкіл. Про це повідомоляє сайт «UA: Поділля».

Всі відеоролики можна буде переглянути на фейсбук- сторінці «Суспільне Поділля» та як міжпрограмний матеріал на телебаченні 2930 та 31 травня.

Особливістю спецпроєкту є те, що вчителі самі знімали відеоконтент. Ролики вийшли дуже різноманітними: хтось читав реп, хтось робив пародію на відомі українські композиції, а хтось показав, як рибалить, повідомляють на каналі.

Режисер монтажу Олександр Крентовський зазначив, що зазвичай він працює з професійними зйомками, відзнятими операторами нашої телекомпанії на відеокамери.

«У  цьому спецпроєкті  –  аматорське відео, яке відзняли самі вчителі на власні гаджети. Відповідно там були і різні плани, і колір, і рівень звуку. Звичайно, відео, яке надали педагоги, потрібно було опрацьовувати. За умовами проєкту, люди самі собі обирали і локації, і знімальні пристрої, проявляли творчість», розповів він.

Проєкт задумувався як телевізійна міжпрограмка для «UA: Поділля» з подальшою адаптацією на цифрові платформи «Суспільного Поділля». Та знаючи, що під час онлайн-школи найбільше проблем виникало в дітей з особливими освітніми потребами, команда «Суспільного Поділля» вирішила адаптований матеріал з титруванням кожного відеоролика показати у телеефірі також.

Нагадаємо, з 13 квітня регіональні канали філій Суспільного мовлення транслюють уроки для 11 класу з освітнього проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». Ці відеоуроки також транслює канал М1.

comments powered by Disqus