У Волинській філії НСТУ розпочав роботу новий ньюзрум

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

За даними компанії, відтепер 16 новинарів, які входять у творче об’єднання «Бюро новин», мають єдине просторе приміщення із впорядкованими робочими зонами.

«Раніше було дуже складно працювати новинарям у трьох приміщеннях: бігати на зйомки, в студії, на монтажі. Складно було комунікувати. Весь колектив працював над втіленням цього задуму. Ми зробили велику роботу. Ці приміщення не ремонтувались 30 років, і обійтись косметичним ремонтом не вийшло. Довелось об’єднувати три старих кабінети в одне просторе приміщення. Результатом дуже задоволені. Хотілось зробити це швидше, але за умови значного недофінансування, впорались у липні. Активно допомагала технічна служба, а остаточне впорядкування новинарі завершили своїми силами. Байдужим не залишився ніхто. Маємо багато планів, зокрема, обладнати ньюзрум великим телевізором», – сказаламенеджерка Волинської філії НСТУ Людмила Гетьманчук.

Шеф-редакторка новин Лариса Літвицька зазначила, що раніше «Складно було організовувати робочий процес, який вимагає оперативності і швидкого реагування». «Тепер на планові чи екстрені події я, як керівник, і журналісти-новинарі можемо "розподілитись" дуже швидко. Усі всіх бачать, чують, знають хто і чим займається. Добре організовані і робочі місця», – додала вона.

Нагадаємо, до того новий ньюзрум вдалося облаштувати у Закарпатській філії НСТУ. З березня 2018 року у ньому працюють як новинарі, так і творці проекту «Тема дня. Ужгород».

comments powered by Disqus