У Вінниці пройде тренінг для фахівців шести філій Суспільного мовлення

На тренінг запрошують фахівців з шести філій НСТУ: Вінницької, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Я бачу, як ці люди хочуть змінити систему, як вони прагнуть побудувати Суспільне з якісним контентом. І це бажання змін та готовність працювати разом мене дуже надихає», – сказав після зустрічі з колегами з філій Роман Вінтонів.

Нагадаємо, 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив перший тренінг із представниками усіх регіональних філій. Вони зібралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

19 вересня, у НСТУ відбулася друга синхронізаційна зустріч редакторів суспільно-політичного напрямку регіональних філій Суспільного. Член правління НСТУ Роман Вінтонів представив колегам попередню версію інструкції, в якій зібрані поради щодо того, як мають створюватися програми.

Перший тренінг у філіях відбувся у Луцьку 20-21 вересня 2017. На ньому зібралися представники шістьох філій суспільного мовлення: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Волинської.

До 12 жовтня тренінги мають відбутися ще у Кропивницькому і Дніпрі. Загалом, навчання для фахівців НСТУ триватимуть до червня 2018-го. На поточному етапі тренінги проводитимуться для команд напрямку безпосередньо в регіональних філіях. У підсумку кожна філія матиме сформовану команду, яка вироблятиме якісний продукт за стандартами суспільного мовлення.

Фото прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus