У студії Запорізької філії НСТУ виступив Оркестр військово-повітряних сил США в Європі (відео)

Оркестр військово-повітряних сил США  в Європі виступав спільно із Національним Президентським оркестром України на Майдані Незалежності 24 серпня з нагоди 26-річчя Незалежності України. Після концерту оркестр повернувся на свою базу в місто Рамштайн (Німеччина). 23 жовтня Оркестр військово-повітряних сил США  в Європі прибув в Україну продовжити святкування 25-річчя дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки і України з новою програмою «Музика Єднає».

Перед Запоріжжям оркестр дав концерт в Одесі і побував на програмах на комерційних канах – «Думская ТВ» та «7 канал». Запорізька філія суспільного мовлення стала першою зі всіх філій, яка прийняла музикантів у своїй студії.

Ведуча програми «Мистецька толока» Любов Москальова каже, що у спілкуванні з американцями не відчувалося жодних бар`єрів, суспільне мовлення у Запоріжжі стало платформою налагодження міжнародних зв`язків. «Зокрема, запам`ятався майстер-клас. Я мала нагоду спробувати себе у якості диригента», – сказала Любов Москальова.

Окрім того, оркестр виступав у Запоріжжі в обласній філармонії імені Глінки. Музиканти виконали твори Гленна Міллера, Армстронга та Арті Шоу. У програмі взяв участь всесвітньо відомий співак, перший контртенор України Юрій Миненко.

«Репертуар добирали спеціально для українського слухача. Співпереживаємо українцям, котрі постраждали внаслідок подій на Сході країни. Виступаючи перед публікою, одразу помічаю погляд та усмішки – залишають приємне враження», – зазначив підполковник Дон Скофілд, командир і диригент Оркестру військово-повітряних сил США в Європі.

До третього листопада триватиме тур військового оркестру США по Україні. Найближчим часом Оркестр військово-повітряних сил США в Європі виступить  у Дніпрі, Харкові та Києві.

Нагадаємо, з 2 жотвня на Запорізькій філії суспільного мовлення стартував новий телесезон.

comments powered by Disqus