У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми

У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми

12:02,
29 Листопада 2017
5256

У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми

12:02,
29 Листопада 2017
5256
У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми
У НСТУ запрацювала Академія суспільного мовлення, де співробітники зі всієї України разом вирішують проблеми
Національна суспільна телерадіокомпанія України створила Академію суспільного мовлення, мета якої допомагати працівникам НСТУ впроваджувати нові цінності й стандарти роботи, знаходити кращі технічні й творчі рішення за рахунок фахової підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів компанії.

Концепція проекту розроблялася за підтримки міжнародних партнерів, зокрема, Deutsche Welle, BBC Media Action та МЗС Німеччини, повідомляє прес-служба НСТУ.

27 листопада відбулася перша координаційна зустріч і тренінг для представників департаментів управління персоналом та юристів регіональних філій Суспільного.
Учасники зустрічі познайомилися з керівниками відповідних напрямів центральної дирекції НСТУ, а також обговорили основні зміни в регіональній структурі мовника з виконавчим директором Олександром Лієвим і технічним директором Юрієм Бойчуком, йдеться на сайті «UA: Перший».

Як зазначили у компанії, під час сесії «запитань і відповідей» представники філій поділилися своїми думками щодо нововведень. Зокрема жваве обговорення відбулося довкола розподілу обов’язків продюсера й менеджера філії. Окрім цього, багато питань стосувалися нової системи контролю та управління доступом.

Опісля представники регіональних філій взяли участь у навчальному семінарі, присвяченому принципам роботи в команді й ефективній комунікації, який провела сертифікований бізнес-тренер Зоя Гаркавенко. Учасників семінару розподілили на команди з 5-7 осіб. Кожна група визначила й сформулювала одну найнагальнішу проблему в контексті змін у своїй роботі, а також окреслила шляхи її вирішення. Потім члени інших команд запропонували свої бачення цих проблем і альтернативні рішення. Таким чином, унаслідок обміну думками було визначено основні ризики, пов’язані зі змінами в структурі Суспільного й напрацьовано шляхи їх мінімізації.

За словами учасників тренінгу такий обмін думками був надзвичайно цінним. «Добре, що зібралися представники усіх філій. Розумію тепер, що в усіх майже ті самі питання і труднощі, і їх потрібно поступово вирішувати. Звісно, для центральної дирекції це теж новий шлях, і нормально, що не можна передбачити все на 100%. Тому було важливо поспілкуватися безпосередньо з керівництвом ПАТ "НСТУ". Дуже сподіваюся, що напрацьовані на зустрічі пропозиції врахують», – розповіла керівниця департаменту юридичного забезпечення Одеської регіональної філії Суспільного Наталія Сасова.

Виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв подякував учасникам зустрічі за спільну роботу й наголосив: «Це не остання робоча зустріч для нас. Центральній дирекції потрібна думка з регіонів. Адже тільки разом ми можемо побудувати ту регіональну структуру Суспільного, яка запрацює на всіх рівнях.

Цього тижня ми також зустрічатимемося з представниками комерційних відділів і технічних служб»
.

Нагадаємо, у філіях Суспільного мовлення новинарів навчають працювати як єдиний інформаційний організм.

Як уже повідомлялося, НСТУ завершила другий етап навчання фахівців суспільно-політичного напрямку філій. З вересня по жовтень член правління НСТУ, відповідальний за суспільно-політичний напрям, Роман Вінтонів, менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей,  тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов проводили тренінги у Дніпрі, Кропивницькому, Вінниці та Луцьку.

Фото з сайту «UA: Перший»

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду