У НСТУ оголосили конкурс на посади продюсерів Одеської та Харківської філій

Із 4 по 17 лютого 2021 року триватиме відбір на посади продюсерів Одеської та Харківської філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Суспільного Марії Фрєй, вони шукають ініціативних та відповідальних кандидатів.

«Ми готові вчити й розвивати тих, хто матиме бажання долучитися до змістовних змін у медіа в Україні», – сказала вона.

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі (які можна надсилати до 17 лютогго) — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

Нагадаємо, у грудні 2020 року в продюсерок Одеської та Харківської філій НСТУ Ірини Кипоренко та Ганни Силаєвої закінчився контракт. Вони прийняли рішення не продовжувати його.

comments powered by Disqus