У філіях Суспільного мовлення новинарів навчають працювати як єдиний інформаційний організм

Головний продюсер інформаційного напрямку НСТУ Владислав Грузинський і тренери з інформаційної журналістики Ігор Куляс та Олександр Макаренко навчають луганських колег професійним стандартам та етиці, розповідають про цінності суспільного мовлення і специфіку телевізійного репортажу, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Ми дивимося, як працює кожна філія. Консультуємо колег, наскільки це відповідає або не відповідає стандартам. Пропонуємо, розповідаємо і показуємо загальні інструменти, які вже існують, намагаємося налагодити й започаткувати єдиний інформаційний організм. 27 окремих телекомпаній повинні працювати, як один механізм — це процес розвитку і зростання суспільної телекомпанії», — розповів Владислав Грузинський.

Організатори вважають, що подібні тренінги не просто навчають редакторів, ведучих кореспондентів та їхніх колег стандартам, але й мотивують їх дотримуватися правил Суспільного. Після Севєродонецька тренінги пройдуть Луцьку, Рівному та Чернівцях. Раніше навчання для співробітників філій проходило у Житомирі та Краматорську (Донецької філії).

Тренінги відбуваються за підтримки Ради Європи.

Нагадаємо,  Національна суспільна телерадіокомпанія України завершила другий етап навчання фахівців суспільно-політичного напрямку філій. З вересня по жовтень член правління НСТУ, відповідальний за суспільно-політичний напрям, Роман Вінтонів, менеджерка суспільно-політичного напрямку НСТУ Марія Фрей,  тренери проекту StopFake.org, викладачі Могилянської школи журналістики Олексій Набожняк та Михайло Кольцов проводили тренінги у Дніпрі, Кропивницькому, Вінниці та Луцьку.

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus