У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб

На конкурс подали документи 58 кандидатів на позиції продюсерів філій (з них 14 – на продюсера Центрального каналу), 55 – на менеджерів. До співбесід допущено 112 кандидатів (одному було відмовлено через відсутність вищої освіти), повідомила прес-служба НСТУ.

Найбільше кандидатур на керівників філій у Тернопольській філії. Вдруге немає жодної заявки на посаду продюсера на телеканал «UA: Донбас», де за планом має бути два продюсери  (у Краматорську «UA: Донбас», де був телеканал «До ТеБе», і Севєродонецьку, де телецентр колишнього ЛОТ) та один менеджер. 

Наступним етапом відбору буде співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять голова та члени правління НСТУ. Співбесіди розпочнуться 5 лютого, зазначили у компанії. 

Як раніше писав сайт «Суспільне мовлення», із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Конкурсний відбір на посаду менеджера оголошено для філій: «Волинська регіональна дирекція», «Запорізька регіональна дирекція», «Кіровоградська регіональна дирекція», «Львівська регіональна дирекція», «Рівненська регіональна дирекція», «Тернопільська регіональна дирекція», «Харківська регіональна дирекція», «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» та «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-Центр».

Конкурсний відбір на посаду продюсера оголошено для наступних філій: «Волинська регіональна дирекція», «Дніпровська регіональна дирекція», «Регіональна дирекція UA:Донбас», «Миколаївська регіональна дирекція», «Тернопільська регіональна дирекція», «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-Центр» і «Черкаська регіональна дирекція».

Пізніше було оголошено, що на регіональний телеканал Національної суспільної телерадіокомпанії – «Центральний канал» – шукають продюсера. Канал мовить на території Києва та Київської області і знаходиться у телецентрі на вул. Мельникова, 42.

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року було оголошено результати першого конкурсу на керівників філій. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступили на свої посади у регіонах. 

9 грудня в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Додамо, у першому кварталі 2018 року імовірно відбудеться адміністративне злиття філії Національної телекомпанії України «Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя"» (входить телеканал і радіостанція «Криворіжжя) та філії ПАТ «НСТУ» «Дніпровська регіональна дирекція» (входить телеканал «51» та радіо «Говорить Дніпро»). На конкурсі на посаду менеджерів і продюсерів філій НСТУ, який тривав до 6 грудня, не було обрано керівників Дніпровської та Криворізької філій. Згодом правління НСТУ назначило тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів у Дніпровській філій Валентина Чанглі (директора виконавчого Дніпровської філії) та Криворізькій філії – Івана Галамасюка. Правління НСТУ має план після адміністративного злиття Криворізької і Дніпровської філій оголосити конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії. 

comments powered by Disqus