У Дніпровській філії Суспільного новини і підсумкову програму одночасно транслюють на радіо і телеканалі

Віднедавна журналісти роблять новини, які одночасно виходять на телеканалі та радіо, а також телевізійне вечірнє ток-шоу «Тема дня» виходить в аудіоформаті для слухачів «Говорить Дніпро», про цей йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«У нас працює спільний ньюзрум для журналістів теле- і радіоновин. Завдяки цьому новини, котрі транслюють на телеканалі, можна також почути в ефірі радіостанції. Окрім цього, вечірнє ток-шоу "Тема дня" відтепер також виходять в аудіоформаті для слухачів радіо "Говорить Дніпро"», – сказала т. в. о. продюсера філії Світлана Кійко.

Із 15 січня в оновленій віртуальній студії телеканалу «51 канал» щодня виходять сім випусків новин: тричі вранці – о 7:30, 8:00 і 8:30, один раз удень о 13:30 і тричі ввечері – о 17:00, 19:00 та 20:30.

Ток-шоу «Тема дня» виходить у прямому ефірі о 19:20 щовечора, крім неділі.  Як повідомляє прес-служба НСТУ, ведучий програми Влад Войцеховський спілкується із запрошеними експертами про найрізноманітніші проблеми суспільства – від способів боротьби із заторами у мегаполісах, підтримку молодих науковців Дніпропетровщини до того, який слід залишає війна у житті людей.

Програма «Ранковий коктейль» тепер виходить у прямому ефірі щодня о 7:00. Щоранку гості студії – музиканти, спортсмени, мандрівники, актори, – розповідають глядачам про свою діяльність, дають практичні поради й коментують актуальні події в Україні та світі.

«Нині ми впроваджуємо оновлення основних програм: новин, ранкового та вечірнього шоу. У майбутньому плануємо робити телемости між ранковими програмами з іншими філіями Суспільного та встановлювати скайп-зв’язок з експертами для вечірнього ток-шоу, які не можуть завітати у студію. А наші журналісти, котрі працювали над авторськими проектами, тим часом готуються до пітчингів», – додала Світлана Кійко.

Т. в. о. менеджера Дніпровської філії НСТУ Валентин Чанглі зауважив, що  до 25 січня 2018 року триває повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го. У Дніпровській філії проходить конкурс на посаду продюсера філії.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», у першому кварталі 2018 року імовірно відбудеться адміністративне злиття філії Національної телекомпанії України «Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя"» (входить телеканал і радіостанція «Криворіжжя) та філії ПАТ «НСТУ» «Дніпровська регіональна дирекція» (входить телеканал «51» та радіо «Говорить Дніпро»). Після цього оголосять конкурс на посаду менеджера.

Фото: надане Дніпровською філією НСТУ

comments powered by Disqus