У Дніпрі учасники АТО провели флешмоб на підтримку заблокованої онлайн програми «Знай наших»

Роскомнагляд звернувся до адміністрації Youtube з вимогою  заблокувати на YouTube-каналі «51 каналу» програму про військовослужбовців «Знай наших».

Через скаргу Роскомнагляд Youtube припинив показувати програму «Знай наших» та заблокував пряму трансляцію каналу, яка велася на Youtube-каналі.

Директор виконавчий Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «51 канал») Валентин Чанглі  повідомив, що учасники АТО, гості програми, прийшли до Дніпровської філії і провели флешмоб. Вони скандували: «Росс-ком-нагляд - ПНХ!», «Знай наших!», «Слава Україні!».

За кілька днів до флешмобу журналіст «51-го каналу», керівник проекту «Знай наших» Влад Войцеховський закликав у себе на сторінці у Facebook прийти на флешмоб. «Не знаю, як це вплине на Youtube. Та й плювати, в цілому», – написав пан Войцеховський.

Нагадаємо, 1 листопада технічній підтримці Дніпровської філії НСТУ на електронну пошту прийшов лист від адміністрації YouTube з вимогою видалити з YouTube-каналу «51 каналу» відео програми «Знай наших» про військовослужбовців.Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) поскаржилася на відео цієї програми офісу YouTube, який прийняв рішення, що програма «Знай наших» порушує закон.

Дніпровська філія у відповідь написала, що видаляти відео з програмою не буде і що телеканал «51 канал» не порушував закону, адже це український Суспільний мовник, а не російський, де «Правий сектор» заборонений. 

comments powered by Disqus