У День кримського спротиву російській окупації «UA: Крим» весь день показуватиме наживо форум Age of Crimea

У День кримського спротиву російській окупації «UA: Крим» весь день показуватиме наживо форум Age of Crimea

10:50,
26 Лютого 2020
3352

У День кримського спротиву російській окупації «UA: Крим» весь день показуватиме наживо форум Age of Crimea

10:50,
26 Лютого 2020
3352
У День кримського спротиву російській окупації «UA: Крим» весь день показуватиме наживо форум Age of Crimea
У День кримського спротиву російській окупації «UA: Крим» весь день показуватиме наживо форум Age of Crimea
26 лютого в День кримського спротиву російській окупації суспільний телеканал «UA: Крим» із 10:00 до 18:00 наживо транслюватиме форум Age of Crimea («Час Криму»), присвячений шостій річниці окупації Криму.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

У межах форуму обговорюватимуть події незаконної анексії півострова Росією — від порушення прав людини до викликів, що пов’язані з безпекою в Чорноморському регіоні.

Серед гостей форуму — президент України Володимир Зеленський, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, а також режисер і колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов.

О 18:20 «UA: Крим» покаже прямоефірний спецпроєкт до шостої річниці спротиву російській окупації, модераторами якого стануть дві пари ведучих — український журналіст Андрій Куликов із кримськотатарською журналісткою Ельвіною Сеїтбуллаєвою та виконавчий продюсер «UA: Крим» Осман Пашаєв із продюсеркою Радіо Крим.Реалії Катериною Некречею.

Трансляцію форуму та спецпроєкт можна дивитися на каналі «UA: Крим» в YouTube, на сторінці у Facebook і в ефірі каналу, який мовить на супутнику.

Суспільний мовник уже не вперше готує проєкти до Дня кримського спротиву окупації півострова.

у 2019 році в ефірі «UA: Криму» показували телемарафон тривалістю біля семи годин. Це був спільний проєкт трьох каналів – «UA: Крим», ATR та «Еспресо». Також у цей день «UA: Крим» та «UA: Перший» транслювали спецпроєкт і документальні фільми.

Зазначимо, у 2014 році Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія і державна телерадіокомпанія «Крим» після тимчасової анексії півострова призупинила мовлення. У серпні 2014 році державну українську компанію, яка підпорядковувалася Держкомтелерадіо, перереєстрували в автономну некомерційну організацію «Телерадіокомпанія Крим».

12 липня 2016 року тоді ще генеральний директор Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія створив філію НТКУ «UA:Крим», яка мала увійти в майбутнє суспільне мовлення. Держкомтелерадіо погодив створення філії. Компанію очолив Михайло Смуток. Тоді йшлося, шо в рамках філії «UA:Крим» незабаром буде створено Севастопольську редакцію.

20 жовтня 2016 року Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія і державна телерадіокомпанія «Крим» останніми зі всіх державних ТРК припинили реєстрації як юридичні особи в статусі ДТРК. Після цього розпочалася підготовка до переходу НТКУ у публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ»), яке зареєстрували 19 січня 2017 року. Наразі Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія не працює. Наприкінці 2016 року з телецентру на вул. Мельникова, 42 телеканал відновив мовлення на офіційному сайті «UА:Крим»,.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», у січні 2017 року «UА:Крим» розпочав мовлення на частоті 10.759 ГГц супутника Amos 2, де раніше мовив телеканал Перший Ukraine.

8 травня 2017 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла супутниковий телеканал «UA: Крим» Кримської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України до складу універсальної програмної послуги для всієї території України, всіх обласних центрів, Києва, Сімферополя та Севастополі, та всіх областей і АР Крим. 

 Влітку 2019 року телеканал «UA: Крим» відзначав третю річницю. Про умови праці, реалізовані проєкти, плани та труднощі у висвітленні життя Криму можна ознайомитися у репортажі  Ольги Жук «"UA: Крим" — життя в діаспорному середовищі».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду