До кінця червня всі філії НСТУ мають отримати логотип Суспільного «UA:»

Про це йдеться у річному плані публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на 2018 рік, погодженому наглядовою радою НСТУ на засіданні від 27 лютого.

У плані зазначено, що «завершення присвоєння каналам мовлення філій лого UΛ: та перехід на брендовану графіку» запланований на «третю декаду червня».

Нагадаємо, 16 лютого 2017 року Рівненська та Івано-Франківська філії НСТУ отримали логотип Суспільного «UA:». Раніше телеканал «Рівненської регіональної дирекції» мав назву РТБ, а «Івано-Франківської регіональної дирекції» – ТРК «Карпати. Після внесення змін у ліценцію вони виходитимуть в ефір під назвами «UA: Рівне» і «UA: Карпати».

Як писав сайт «Суспільне мовлення», голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідатимуть суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший». Зі всіх філій логотип суспільного мовлення «UA» отримали Сумська та Кримська. Після об’єднання Донецької та Луганської філії створено канал «UA: Донбас», який 15 січня розпочав супутникове мовлення та запустив нові проекти.

comments powered by Disqus