Зареєстровано «UA: Донбас»

Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку. Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив член правління НСТУ, відповідальний за роботу з філіями, Микола Чернотицький.

«Відбулося перейменування Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України на "UA: Донбас". Вся структура "До ТеБе" об’єдналася з "UA: Донбасом"», – сказав він.

Пан Чернотицький зазначив, що найближчим часом буде оголошено конкурс на менеджерів і продюсерів філій Суспільного мовлення. Для «UA: Донбас» на конкурсі обиратимуть одного менеджера, але двох продюсерів.

«Після обрання вони мають випрацювати редакційну політику телеканалу та радіо»,  – додав член правління НСТУ.

Микола Чернотицький пояснив, що наразі радіо «Голос Донбасу» Донецької філії та радіо «Пульс» Луганської філії працюватимуть як і раніше. «Їхню долю хай вирішують продюсери. На радіо дещо інша ситуація, ніж на телебаченні. За якістю контенту вони не поступаються одне одному. Єдине, що «Голос Донбасу» не має студії у Краматорську, мовлять лише з київської студії», – сказав пан Чернотицький. 

У новій структурі буде 357 посад, про це йдеться у протоколі правління НСТУ. 

Нагадаємо, на НСТУ пояснили, що адміністративне злиття Донецької та Луганської філій дасть змогу створювати якісне мовлення. Член правління НСТУ Микола Чернотицький повідомив, що новостворений мовник функціонуватиме в особливому режимі, зокрема, у Луганську та Донецьку виходитимуть власні новини з урахуванням місцевої специфіки. Тобто журналісти та творчий колектив і надалі працюватимуть над створенням контенту для свого власного регіону. Проте будуть і загальні новини для обох регіонів, а також загальнодержавні новини.

comments powered by Disqus