Телеканал ТТБ запустив шоу «Файний ранок»

Дивитись програму можна щодня на телеканалі ТТБ і наживо на сторінці у Facebook повідомила прес-служба НСТУ.

Над «Файним ранком» працює професійна команда: ведучі та кореспонденти Юрій Матевощук й Ірина Прокопишин, а також монтажери, режисери, оператори, продюсер програм.

Відтепер у програмі – зарядка, неординарні гості, насичені рубрики та енергійні ведучі.

«Ранки стали динамічнішими, в нас багато сюжетів, музичного контенту, інтерактиву, рубрик, деякими ми обмінюємось з колегами з інших міст, розмови з гостями жвавіші, яскрава студія, інше наповнення», – сказав Юрій Матевощук.

«Ми намагаємось створювати цікавий контент для різної аудиторії. Роботи зараз значно більше, бо раніше ми не готували рубрик, не робили сюжетів, просто розмовляли з людьми. Але від роботи отримуєш задоволення, коли усвідомлюєш, що разом із класним колективом допомагаєш глядачам прокидатися», – додала ведуча програми Ірина Прокопишин.

Аби о 7 ранку розпочати ефір, ведучі прокидаються близько 5-ої, а після ефіру працюють над рубриками ще повний робочий день. В такому форматі "ранківці" працюють для глядачів щодня.

Нагадаємо, раніше ранкову програму «TVій Ранок» виробляли спільно три філії: Тернопільська (ТТБ), Чернівецька (телеканал «Буковина») і Хмельницька (телеканал «Поділля-Центр»). Ранкова програма транслювалася з хмельницької студії, інші компанії мали свої рубрики. У січні 2018 року повернулися до формату окремих ранкових шоу у своїх філіях.

Додамо, уже наприкінці 2017 року тернопільське обласне радіо Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України запустило 40-хвилинне ранкове прямоефірне суспільно-політичне шоу «Файний ранок», яке виходить щодня з 07:20 до 08:00. Ефір на радіо розпочинається 07:10 з випуску новин.

З  початку 2018 року Тернопільська обласне радіо НСТУ ожило і кардинально змінило контент.

comments powered by Disqus