Телеканал ОТБ змінить назву на «UA: Харків»

Про це сказала продюсерка Харківської філії НСТУ Ганна Силаєва, повідомила прес-служба НСТУ.

«Зміни — це завжди непросто. Однак я вже бачу — може, поки що непомітні для глядача/слухача, але такі принципові і важливі зміни в ТВ новинах і на радіо. Зараз наша мета, щоби наші внутрішні зміни і зрушення якнайшвидше стали очевидними для  аудиторії. Аби ми дійсно стали суспільним — відповідали усім стандартами і заслужили довіру громадян. Таким визнанням і знаком якості для нас стане зміна назви на "UA: Харків"», —сказала Ганна Силаєва.

Наразі на колектив Харківської філії НСТК чекають зміни, які стосуватимуться оптимізації.

«Харківська філія — одна з найбільших за чисельністю штату. Станом на грудень 2017 року у ній налічувалось 231 штатна посада. Процес уніфікації і скорочення штатних позицій відбуватиметься до квітня 2018 року. Уже з 2 квітня штатний розпис філії складатиметься з 74 штатних посад, а частину функцій, зокрема господарські, буде виведено на аутсорс — співпрацю за цивільно-правовими угодами», –  повідомила прес-служба НСТУ.

Також на телеканалі та радіо буде введено нову уніфіковану сітку мовлення, до які ввійдуть ранкове шоу, новини упродовж дня і вечірня програма на зразок «Тема дня».

Нагадаємо, на початку грудня 2017 року правління НСТУ на конкурсі обрало продюсером Харківської філії НСТУ Ганну Силаєву. Ганна Силаєва працювала з 2009 року кореспонденткою Української служби ВВС в Харківській області. З того ж часу й до сьогодні є постійною авторкою агентства «МедіаПорт», де раніше працювала як редакторка й головна редакторка. Має досвід роботи випусковою редакторкою в медіа-групі «Об'єктив», кореспонденткою Української служби Польського радіо в Харкові.

Менеджера для Харківської філії у грудні не було обрано, а тимчасово виконуючим обов’язки менеджера призначений Олег Тимченко. З 12 до 25 січня 2018 року триває повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідатимуть суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший». Зі всіх філій логотип суспільного мовлення «UA» отримали Сумська та Кримська. Після об’єднання Донецької та Луганської філії створено канал «UA: Донбас», який 15 січня розпочав супутникове мовлення та запустив нові проекти.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький сказав, що швидше за все у другому кварталі 2018 року буде розпочато ребрединг з логотипом UA:. Наразі експерти та програмна дирекція Суспільного моніторять контент філій. Якщо філія перші три місяці моніторингу покаже позитивний результат, що в ефірі немає замовних матеріалів та порушень журналістських стандартів, то отримає логотип Суспільного.

comments powered by Disqus