Телеканал «Лтава» переїхав у власне приміщення, зекономивши компанії 1 млн грн на рік

Про це у себе на сторінці у Facebook написав, а також підтвердив сайту «Суспільне. Детектор медіа» менеджер Полтавської філії Суспільного мовлення Євгеній Сердюк.

«Перший випуск новин після переїзду телерадіоканал "Лтава" у власне приміщення вийшов дуже живим – підводячи до сюжетів, ведуча Екатерина Залевская провела глядачам справжню екскурсію біля нашої історичної будівлі та пам'ятника Раїсі Кириченко. Скоро Любов Галенко буде водити екскурсії вже на новій локації», – написав він.

Донедавна Полтавська філія НСТУ розташовувалася у двох приміщеннях – на вул. Європейська, 49, де частину будинку орендовала безкоштовно в Полтавської обласної ради та власному на вул. Раїси Кириченко, 1.

В орендованому будинку виходили «Ранок на "Лтаві"» та «Полтавські телевізійні новини». За словами менеджера, хоча ці приміщення «Лтава» орендувала безкоштовно, проте на обслуговування потрібні чималі кошти для філії: 1 млн грн на рік за 2 тис. кв.м. приміщень.

21 липня «Лтава» завершила переїзд, який тривав останні кілька місяців. У власному приміщенні філії вдалося облаштувати студії, звідки виходять новини та «Ранок на "Лтаві"». Суботній випуск новин після переїзду вийшов у нестандартному форматі. Ведуча розпочала мовлення, виходячи з приміщення. Далі вона робила підводки до сюжетів біля історичної будівлі телерадіоцентру та пам'ятника Раїсі Кириченко, який знаходиться на вул. Раїси Кириченко, 1а.

«Суботні новини у нас завжди, але от знадвору – то вперше. Хочемо, щоб це було традицією, з різних історичних куточків краю. Перший - з-під нашої будівлі, куди власне ми й переїхали, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення, їй 150 років. І вже "доброзичливці" з числа скорочених працівників (які активно включаються, зокрема, у всеукраїнську кампанію з дискредитації реформи, зоврема щодо матеріалів "Стоп Корупції") критикують філію за це, мовляв "студію телевізійну розібрали, а зібрати не змогли, от і ефірять з вулиці"», –  сказав сайту «Суспільне. Детектор медіа» Євгеній Сердюк.

Він додав, що сьогодні, 23 липня, з нової студії у власному приміщенні вийшли новини, на черзі вихід програми «Тема дня», а через тиждень з нової студії почне виходити ранкове шоу, випуски якого наразі повторюють.

«У них цього тижня дайджести. Це пов'язано з відпустками. Але нинішні декорації – проміжний варіант. Фінальні декорації будуть створені з елементів тієї студії, звідки виїхали, і яка зараз розбирається (там відеостіна якісна)», – зазначив менеджер філії.  

Нагадаємо, у червні в орендованому приміщенні телеканалу «Лтава» задимілася монтажна: в ефір не вийшли ранкове шоу та випуск новин.

Полтавські журналісти побували у гостях у Полтавській філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і зняли відеорепортаж про те, як на місці державної телерадіокомпанії роблять суспільне мовлення.

 В інтерв’ю новий керівник «Лтави» Євгеній Сердюк розповів, що продасть автопарк на запчастини, відкрив у приміщенні філії кав’ярню й не планує оспівувати «перемоги» голови ОДА.

comments powered by Disqus