Суспільний телеканал «Запоріжжя» розпочав трансляцію у форматі 16:9

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

Як зазначила продюсерка Запорізької філії НСТУ Наталія Андреєва, це дуже важливий та великий крок і для самої філії.

«Ми щодня працюємо над тим, аби надавати нашим глядачам якісну інформацію. Якість відео та яскравість картинки при цьому відіграють не останню роль. Я надзвичайно вдячна усім нашим технічним службам за ту роботу, яку вони виконали для того, аби це стало можливим. Сподіваюся, що наші телеглядачі також це оцінять», – сказала Наталія Андреєва.

За словами головного інженера Запорізької філії Володимира Циганова, перехід у 16:9 було реалізовано за рахунок внутрішніх резервів: «Ми оптимізували розміщення технічного обладнання. Додаткові камери, які рідко використовували на ПТС, надали нам можливість виробляти контент у форматі 16:9».

Наталія Андреєва у себе на сторінці у Facebook поділилася враженнями, чому для неї особисто це важливо.

«Тепер касети не будуть займати місце у сумочці! Бо тепер касети непотрібно брати з собою на зйомки - нарешті знімаємо на цифру!) А ще, що на моїй плазмі канал буде коректно відображатися – без чорних рамочок по боках», – написала вона.

Нагадаємо, 11 грудня 2017 року три загальнонаціональні канали Національної суспільної телерадіокомпанії України – «UA: Перший», «UA: Культура» і «UA: Крим» – перейшли на широкоекранний формат мовлення 16:9.

Пізніше, 24 січня, телеканал «Житомир» першим із філій Суспільного перейшов на широкоекранний формат мовлення. Таке завдання стоїть перед всіма регіональними каналами НСТУ, та багато компаній спершу мусять вирішити ряд технічних завдань.

Фото: Facebook-сторінка UA:Zапоріжжя

comments powered by Disqus