Суспільний телеканал РТБ вийшов в ефір із логотипом «UA: Рівне»

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

«"UA: Рівне", яке сьогодні побачили жителі регіону, це не просто логотип. Це – наша перемога. І для кожного вона своя: в когось – над втомою, в когось – над лінню, в когось – над невпевненістю в собі, в когось – над страхом. Які ми? Чи готові ми? Так, ми готові. Не фінансово. Не з новим обладнанням. Ми готові головними налаштуваннями: до відповідальності за поширення загальнолюдських цінностей», – сказала продюсера Рівненської філії Суспільного Інна Білецька.

Вона додала, що колектив «UA: Рівне» дуже сподівається на державну підтримку регіонального суспільного мовника. Команді цінності суспільного – близькі і зрозумілі. Глядачі та слухачі мають право на отримання чесної, неупередженої і об’єктивної інформації, позбавленої впливів місцевої влади чи зацікавлених осіб.

Окрім того, з першого квітня Рівненська філія почала працювати у новому оптимізованому режимі. За словами менеджерки філії Людмили Хоми, зміни у структурі не вплинули на якість і результативність творчо-виробничого процесу.

«Згуртований роками колектив, усвідомивши необхідність і потрібність нинішніх змін, допомагає адміністрації забезпечувати безперебійний цикл телерадіовиробництва», – зазначила вона.

У зв’язку з тим, що філія отримала новий логотип, працівники філії адаптували під корпоративні кольори всі студії телекомпанії. Наразі оновлені студії новин та проекту «Тема дня». Цим займалися менеджерка Людмила Хома, продюсери Інна Білецька і Дмитро Бондар, режисери та оператори.

Нагадаємо, продюсерка філії Інна Білецька розповіла сайту «Суспільне. Детектор медіа» про те, як на телеканалі запустили ранкові ефіри, яких раніше у філії не було, оновили студії, оптимізували штат та об’єднання телевізійників із радійниками.  

Додамо, 17 лютого 2017 року Рівненська та Івано-Франківська філії НСТУ отримали логотип Суспільного «UA:».

comments powered by Disqus