Суспільний телеканал «Львів» повертає облдержадміністрації техніку, щоб позбутися залежності від влади

Про це повідомила т. в. о менеджера Львівської філії ПАТ «НСТУ» Наталія Степанова, передає прес-служба Суспільного.

За словами пані Степанової, під час повернення техніки загроз для ефіру не виникло. Необхідна для цього документальна процедура з обох сторін була дотримана.

Вона пояснила, що Львівська філія кілька років користувалась технікою облдержадміністрації, загальною вартістю 2,5 мільйони гривень. Це було передбачено вісьмома договорами про безоплатне користування майном, укладеними колишньою державною телерадіокомпанією та облдержадміністрацією впродовж 1999-2013 років. Термін дії останнього з цих договорів завершився 31 грудня 2014 року.


Зважаючи на це, центральна дирекція НСТУ звернулася із пропозицією до Львівської ОДА передати обладнання з комунальної у державну власність та розглянути питання викупу техніки телерадіокомпанією, або продовжити договори користування. Проте Львівська обласна державна адміністрація звернулась до філії з вимогою повернути надану техніку.

«Після цього обладнання інвентаризували. Над цим працювала спеціально створена комісія із працівників Львівської філії НСТУ, а також представників Львівської ОДА», – пояснили у філії.

Наразі Львівській ОДА повернули центральну ефірну апаратну телебачення та деяку суміжну техніку на загальну вартість 1 553 500 грн. Це обладнання облдержадміністрація передала в користування Львівській філії Договором за 17 листопада 2013 року, який припинив дію 1 січня 2015 року, зазначила Наталя Степанова.

За її словами, цифрова центральна апаратна забезпечувала трансляцію ТРК Львів на каналі «Т2» та в інтернеті. Аби уникнути загрози вимушених перерв у трансляції каналу ТРК Львів, було прийнято рішення власними силами облаштувати нову цифрову апаратну, для чого було необхідне додаткове обладнання.

«Нам дійсно не вистачало деякої техніки для того, щоб виходити в ефір і не бути залежними від чужого майна. Але за допомогою технічних служб Центральної дирекції ПАТ НСТУ" ми досить швидко вирішили це питання. Тож зараз загрози для трансляції немає», – пояснила т. в. о. менеджера Наталія Степанова.

Нагадаємо, редакція Zik заборгувала Львівській філії НСТУ за оренду приміщень 860 тисяч гривень. Також відомо, що за документами приміщення на вул. князя Романа 6, де знаходиться редакція Львівського радіо НСТУ, належить міській владі. Найближчим часом менеджемент філії планує переїзд радіо у телецентр на вул. Високий Замок, 4. 

Фото: Facebook-сторінка Зураба Аласанії

comments powered by Disqus