Суспільні телеканали на Донбасі показуватимуть документальні фільми ВВС

Наразі перші фільми ВВС для трансляції на філіях Суспільного мовлення продубльовані російською мовою з українськими субтитрами, про це в рамках загальних зборів творчого колективу НСТУ 11 жовтня в Будинку звукозапису сказав член правління Суспільного Микола Чернотицький.

За його словами, фільми для Донбасу переклали російською з українськими субтитрами, зважаючи на особливості регіону.

Згодом пакети з фільмами виробництва ВВС будуть роздавати по інших філіях НСТУ, однак їх уже перекладуть українською, повідомив пан Чернотицький.

«Наразі керівництво ПАТ "НСТУ" веде подальші переговори, аби глядачі усіх філій Суспільного мали змогу побачити програми виробництва ВВС», – йдеться на сайті «UA: Першого».

ЛОТ і «До ТеБе» отримав чотири серіали ВВС, повідомляє прес-служба НСТУ. Це «Чудеса Сонячної системи», «Планета Земля», «Африка» та «Історія світу з Ендрю Марем».

На НСТУ описали, про що йдеться  у фільмах. Документальний серіал «Чудеса Сонячної системи» переносить глядача в подорож Сонячною системою, красу якої вдалося побачити завдяки знімкам найпотужнішого телескопу «Хаббл».

«Планета Земля» розповідає про унікальність планети, про незвідані куточки світу, а також розмаїття життя на континентах і в океанах. Протягом чотирьох років знімальна група подорожувала світом, збираючи матеріал для фільму. Кожна серія має окремий сюжет, який допомагає глядачеві відправитися у захопливу подорож планетою.

У документальному серіалі «Африка» йдеться про савани і гори, озера й вулкани, а також про льодовики і джунглі материка. Глядачеві пропонується новий погляд на ландшафти і живі організми, які населяють Африку.

«Історія світу з Ендрю Марем» покаже, як Ендрю Марр відправляється в подорож історією людства впродовж 70 тисяч років. Реконструкція подій, документальні зйомки у всьому світі, а також комп`ютерна графіка, допомогла розкрити вирішальні моменти, які вплинули на сучасний світ.

Фото: скріп із youtube.com

comments powered by Disqus