Суспільне виграло у суді справу проти Хвойницького. Екс-директор Львівської філії НСТУ подаватиме касацію

«Львівський апеляційний суд 18 грудня скасував рішення першої інстанції про поновлення і виніс нове рішення, яким у задоволенні позову Хвойницького відмовлено в повному обсязі. Повного тексту ще немає. Буде за 10 днів оприлюднено», – повідомила сайту «Детектор медіа» директор департаменту зв'язків з громадськістю та ЗМІ Суспільного Вікторія Сидоренко.  

Михайло Хвойницький розповів «ДМ», що його було скорочено з порушеннями, тому буде вимагати дотримання закону.

«Має бути розіслане рішення засідання суду на папері. Протягом 10 днів вони нам мають це надіслати. Коли будуть всі документи, коли все це буде не на словах, а на папері, тоді будемо говорити про подання касації», – сказав він.

За словами колишнього керівника філії, йде питання не про боротьбу, а про законність, дотримання закону. «Йдеться про дотримання чинного законодавства. Якщо воно не дотримане, зроблене з порушенням, то має бути вирішене по закону. Крапка. Я вимагаю дотримання закону», – зазначив Михайло Хвойницький.

На запитання, чому він вирішив поновитися на посаді директора виконавчого філії, якої немає наразі у НСТУ, пан Хвойницький відповів: «Воно (звільнення – Ред.) незаконне. Зробіть, будь ласка, це законно і немає питань. Вам не подобаюсь я, немає питань, але зробіть це законно. Закон має бути вище над усім, я впевнений, що закон буде відстояним».

Нагадаємо, у липні 2018 року Пустомитівський районний суд Львівщини задовольнив позовні вимоги колишнього директора Львівської філії НСТУ Михайла Хвойницького та поновив його на посаді директора філії.  Тоді юристи НСТУ повідомили, що це рішення повинно бути скасоване.

У листопаді членкиня правління ПАТ «НСТУ» Інна Гребеню сказала, що  «суд апеляційної інстанції при прийнятті апеляційної скарги ПАТ "НСТУ" визнав за необхідне зупинити виконання рішення суду, винесеного на користь Хвойницького М.Г. до розгляду справи апеляційним судом».

Фото: pon.org.ua

comments powered by Disqus