Суспільне шукає орендарів у Києві та ще у 20 містах України

Компанія у Києві здає в оренду приміщення у телецентрі «Олівець» та на вул. Бориса Грінченка, 9, в інших містах також можна орендувати нежитлову площу на території філій Суспільного. Про це йдеться  на сайті suspilne.media.

За інформацією НСТУ, в Києві під оренду пропонуються такі приміщення:

  • п’ятиповерхова будівля в центрі міста по вул. Бориса Грінченка, 9 (5 хвилин до станцій метро Майдан Незалежності, Хрещатик, Театральна, Золоті Ворота). Нежитлові приміщення – офіси, складські приміщення – площею від 10 до 35 кв. м на 2, 3, 4, 5 поверхах. Загальна площа приміщень – близько 2000 кв. м.
  • приміщення телецентру «Олівець» по вул. Мельникова, 42 (10 хвилин до метро Дорогожичі). Торгівельні, складські та офісні приміщення на 1, 2 та 21 поверхах. Загальна площа приміщень під оренду – близько 1000 кв. м.

Більшість філій НСТУ звільнили частину приміщень і тепер готові здавати їх в оренду для офісів, торгівельних, складських приміщень, торгівельних терміналів, банкоматів, тощо.

 

Для збільшення зображення клікніть на нього

Нагадаємо, станом на 29 травня 2018 року НСТУ укладено 60 договорів оренди  на майже 6 тисяч метрів квадратних. ПАТ «НСТУ» має загалом 163 798,2 м2 власних приміщень, з яких частину здає в оренду, а саме 5 851,2м2 (з них 2 307,4 м2 в регіонах).

Додамо, НСТУ планує отримати від здачі в оренду близько 10 млн грн. За словами членів правління, основні плюси від здачі в оренду не в сумі надходжень, а в тому, що не НСТУ не потрібно буде платити за комунальні послуги зданих приміщень.

comments powered by Disqus