Сумська філія НСТУ запустила нові проекти та проводить екскурсії по теле- та радіостудії

Щодня в ефірі виходить програма «На часі: ранок», на яку запрошують цікавих особистостей та анонсують цікаві заходи регіону, про це йдеться на сайті suspilne.media.

У будні ранкова програма стартує о 07:00, на вихідні – о 08:00.

В оновленому форматі о 19:20 виходить головна суспільно-політична програма «Тема дня». «Фактично вона стане продовженням головного випуску новин, в рамках якого ми запросимо до обговорення найбільш важливих подій дня гостей-учасників цих подій. У найближчому майбутньому також буде створена нова студія для цієї програми», – сказала генеральна продюсерка філії Оксана Кириленко.

Новини в ефірі «UA:Суми» відтепер виходять за оновленим графіком, відповідно до нової сітки мовлення: о 7:30, 8:00, 8:30, 13:30, 17:00, 19:00 та о 20:30.

Телеглядачі і слухачі мають можливість відвідувати регулярні екскурсії теле- та радіостудії. Як повідомляє прес-служба НСТУ, цього року планується ще більше заходів, спрямованих на знайомство із діяльністю Суспільного: вже цього місяця за підтримки Британської ради в Україні відбудеться показ фільмів в рамках Фестивалю британського кіно в громадському просторі «Розумний хаб», а також незабаром буде анонсована відкрита зустріч з керівництвом філії з метою знайомства та роз’яснення цілей суспільного мовлення на Сумщині.

Нагадаємо, усі філії НСТУ мають мати уніфіковану сітку мовлення і щодня виробляти мінімум 3 години 5 хвилин власного контенту. Туди входять випуски новин упродовж дня, ранкове шоу і вечірня програма «Тема дня».

Частина філій НСТУ уже працюють за уніфікованою сіткою мовлення. Зокрема, зміни впровадили Полтавська, Тернопільська, «UA: Донбас» та інші. 

comments powered by Disqus