Стало відомо, хто переміг у додатковому конкурсі на менеджерів і продюсерів філій НСТУ (УТОЧНЕНО)

У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій зараз було проведено повторний конкурс, повідомила прес-служба НСТУ.

Було обрано 7 кандидатів на позиції менеджера та 6 кандидатів на позиції продюсера. Конкурс не відбувся на посаду менеджера Львівської філії (оскільки жоден із кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам конкурсу), на посаду продюсера філії «UA: Донбас» (конкурсна комісія не отримала заявок на участь у конкурсі на цю позицію) і на посаду менеджера Херсонської філії (тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Оксану Шило). Таким чином для цих трьох регіонів конкурс буде оголошено й проведено повторно, повідомили у компанії.

За результатами цього конкурсу менеджерами регіональних дирекцій Суспільного стали:

 • Гетманчук Людмила Миколаївна – Волинська регіональна дирекція
 • Курмак Сергій Анатолійович – Запорізька регіональна дирекція
 • Роміцина Олена Миколаївна – Кіровоградська регіональна дирекція
 • Хома Людмила Романівна – Рівненська регіональна дирекція
 • Кійко Юрій Федорович – Тернопільська регіональна дирекція
 • Коленова Євгенія Ігорівна – Харківська регіональна дирекція
 • Усова Ольга Валеріївна – Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-Центр»

Додамо, що Людмила Гетманчук 8 грудня 2017 року була призначена т. в. о. менеджера Волинської філії НСТУ.  Євгенія Коленова з 19 січня 2017 року була першим заступником філії ( директора виконавчого філії ПАТ «НСТУ» «Харківська регіональна дирекція»).

Посади продюсерів регіональних філій Суспільного за результатами конкурсу отримали:

 • Лоцман Костянтин Анатолійович – Волинська регіональна дирекція
 • Цибуля Оксана Володимирівна – Дніпровська регіональна дирекція
 • Тімановська Анастасія Олександрівна – Миколаївська регіональна дирекція
 • Биндас Зоряна Юріївна – Тернопільська регіональна дирекція
 • Тімкова Любов Степанівна – Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-Центр»
 • Баніна Олена Анатоліївна – Черкаська регіональна дирекція

Костянтин Лоцман був т.в.о. продюсера філії ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція», до того директором служби інформації на телеканалі «Нова Волинь» Волинської філії НСТУ.  Любов Тімкова була завідувачка відділу Служби інфорційного телебачення «Поділля-Центр». Олена Баніна була т.в.о. продюсера Черкаської філії НСТУ.

Загалом у додатковому конкурсному відборі взяли участь  111 кандидатів: 57 – на позиції продюсерів філій, 54 – на менеджерів.

Із новообраними менеджерами та продюсерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

16 та 17 лютого будуть проведені координаційні робочі зустрічі з менеджерами і продюсерами у Києві. У цих зустрічах візьмуть участь усі менеджери та продюсери регіональних філій. Протягом двох днів насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному, керівники підрозділів центральної дирекції зустрінуться з менеджерами та продюсерами, щоб спільно опрацювати план роботи на найближчий період.

Як раніше писав сайт «Суспільне мовлення», із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року було оголошено результати першого конкурсу на керівників філій. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступили на свої посади у регіонах. 

9 грудня в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Додамо, у першому кварталі 2018 року імовірно відбудеться адміністративне злиття філії Національної телекомпанії України «Криворізька регіональна дирекція "Криворіжжя"» (входить телеканал і радіостанція «Криворіжжя) та філії ПАТ «НСТУ» «Дніпровська регіональна дирекція» (входить телеканал «51» та радіо «Говорить Дніпро»). На конкурсі на посаду менеджерів і продюсерів філій НСТУ, який тривав до 6 грудня, не було обрано керівників Дніпровської та Криворізької філій. Згодом правління НСТУ назначило тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів у Дніпровській філій Валентина Чанглі (директора виконавчого Дніпровської філії) та Криворізькій філії – Івана Галамасюка. Правління НСТУ має план після адміністративного злиття Криворізької і Дніпровської філій оголосити конкурс на посаду менеджера Дніпровської філії. 

comments powered by Disqus