Співробітники Івано-Франківської філії обговорили з громадськістю місію Суспільного мовлення у книгарні «Є»

Під час зустрічі співробітники Івано-Франківської філії розповіли про нові проекти на телеканалі «Карпати» та на радіо, як залучають нову аудиторію, про роботу у прямому ефірі тощо.

Під час зустрічей представників Суспільного запитували про те, чи будуть проводитися розслідування, чи журналісти доводитимуть розслідування до завершення і стежитимуть за можливим розвитком подій.

За словами директорки філії Галини Держипільської головне завдання Суспільного – об’єктивно та збалансовано інформувати, висвітлювати і розважати. Саме в цих напрямках телерадіокомпанія впевнено рухається. Середній вік колективу становить близько 30-ти років. Основне, чим керуються журналісти – «Стандарти інформаційного мовлення ПАТ "НСТУ»: оперативність, точність, достовірність, повнота подачі, збалансованість, відокремлення фактів від думок, доступність подачі інформації, передає прес-служба НСТУ.

«ТРК "Карпати", мабуть, наймолодший колектив в Україні, і те, що ми є, незважаючи на деякі труднощі (потребу навчання, уважнішого ставлення до тем й текстів), все ж є великим позитивом – ми прагнемо розвиватися, експериментувати, не боїмося змін і постійно оновлюємося», – сказала очільниця ТРК "Карпати".

Заступниця директорки ТВО ТБ «Карпати» та авторка суспільно-політичної програми «По суті» Олена Нечвідова розповіла, що команда Суспільного працює над тим, аби журналістика справді поверталася до стандартів, щоб аудиторія не травмувалася від зіткнення з телевізором, а почувалася громадою та cуб’єктами прийняття власних рішень.

Завідувач редакції інформаційно-аналітичних програм Юрій Надольський розповів про специфіку роботи служби новин, яка створює інформаційні матеріали для телебачення, радіо і digital. Доречі, Івано-Франківська філія Суспільного одна з перших в Україні створила спільний простір для виробництва новин – newsroom.

Ведучий програм відділу публіцистичних програм на радіо Михайло Качанський розповів про те, як радіо «Карпати» рухається до цілі «Зробити Україну командою» та поступово перетворюється на сервіс, який люди з приємністю та зручністю слухатимуть.

Від громади журналісти почули побажання професійності та розуміння того часу і реалій, в яких живемо. Прикарпатці очікують висвітлення насправді важливих подій та явищ, талантів і експертів. Над цим і працюватимуть суспільні мовники в усіх регіонах України.

Нагадаємо,  радіо «Карпати» розпочало новий сезон із нових проектів та музичного оформлення каналу.

comments powered by Disqus