Шматов розповів, як проходитиме оптимізація у філіях НСТУ

Про це він сказав під час черговоїкоординаційної зустрічі з представниками регіональних філій у рамках Академії суспільного мовлення, повідомляє прес-служба НСТУ.

Він детально обговорив із учасниками координаційної зустрічі – представниками планово-економічних департаментів філій НСТУособливості реорганізації структури філій.

За його словами, найперше, буде уніфіковано штатний розпис, перелік посад і функціональних обов’язків співробітників філій; назви посад тепер відповідатимуть суті виконуваних обов’язків. Окрім того, зі штатного розпису буде виведено спеціалістів, які надають супутні, переважно господарські, послуги для філії. З ними укладуть цивільно-правові угоди. Тобто, спеціалісту оплачуватимуть не перебування у філії, а виконання конкретної роботи. Також у разі неналежного надання послуг, керівництво філії матиме простий механізм розривання договору й укладання його з новими контрагентом, зазначили у компанії.

«До штату кожної філії буде додано в середньому близько 80 нових одиниць. Завдання планово-економічних департаментів і бухгалтерів – допомогти новопризначеним менеджерам перевести на ці посади людей із теперішнього штату філій. Вакансії, котрі з`являться унаслідок такого переведення, потрібно буде закрити. Водночас у жодному разі не йдеться про скорочення, адже кількість співробітників не зміниться»", – наголосив Михайло Шматов.

Нагадаємо, на трьох каналах («UA:Перший»,«Культура» і «Центральний канал») до 31 жовтня 2017-го було оптимізовано 279 працівників.

comments powered by Disqus