Шість регіональних телеканалів Суспільного отримали нову техніку для зйомок нового проекту «Дебати»

suspilne.media

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердив член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький.

За його словами,  більшість філій уже мають нову техніку, Харківська філія отримає її в понеділок, 14 січня.

Він пояснив, що проект «Дебати» не пов'язаний з виборами і не буде політичним. У програмі обговорюватимуть «практичні вирішення питань, як от: шкільна освіта – вдома чи в школі; або квадрокоптери – можна використовувати для спостергіання за приватною територією чи ні».

«Основне завдання таких дебатів – культура діалогу. Виграє той, у кого найкраща аргументація», – зазначив пан Чернотицький.  

Як повідомила прес-служба на сайті «UA: Суспільне мовлення», телеканал «UA: Львів» отримав чотири роботизовані телевізійні камери Panasonic, які знімають в HD-якості, пульт дистанційного керування, монітори та супутнє обладнання.

Заступник директора департаменту технічного забезпечення НСТУ Андрій Бруснікін сказав, що це дозволить на digital-платформі перейти у формат HD.

«Найсучасніша технологія vMix дозволяє запускати одразу всі стріми на Facebook, Youtube, проводити телемости й титрувати у прямому ефірі», — цитує прес-служба Суспільного слова Андрія Бруснікіна.

Нагадаємо, Андрій Бруснікін у серпні 2018 року сказав, що два канали, а саме «UA: Донбас» та «UA: Житомир», змогли перейти в якість HD. До кінця року є можливість переобладнати приблизно ще три філії НСТУ в HD за рахунок грантової допомоги. Однак це не означає, що кінцеві споживачі будуть мати змогу побачити HD. Це сигнал для внутрішніх потреб. 

«Для переходу мовлення в якість HD в першу чергу нам потрібна заміна камер, при чому це і виїзні, і студійні камери. Студійне та ефірне обладнання, а також станції монтажу до цього готові. Діло за знімальною технікою», – зазначив він.

comments powered by Disqus