Сергій Томіленко: Реформування ОДТРК відбувається в некоректний спосіб

«Суспільне мовлення – майбутнє для країни, але на регіональному рівні воно пробуксовує через відсутність дискусії, бачення. На мою думку та думку колег, найкраще було б зосередитись і політичну волю застосувати на рівні Першого національного, Національного радіо, а регіональний компонент відвести на час, коли буде визначена інша модель. Оскільки прийнято політичне рішення про повну реорганізацію, ми маємо проводити ці дискусії та шукати ефективну модель існування в майбутньому», – наголосив Сергій Томіленко під час свого виступу на конференції «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір».

Проведення реорганізації ОДТРК передбачає кілька хвиль звільнень. Головний юрисконсульт НСЖУ Тетяна Котюжинська висловила занепокоєння тим, що перший етап реорганізації буде проведено без громадського контролю, оскільки він відбудеться ще до створення Наглядової ради.

Сергій Томіленко закликав колективи ОДТРК та експертів долучатися до напрацювання тієї моделі реорганізації регіональних мовників та створення НСТУ, яка задовольнить інтереси усіх сторін.

Конференція «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір» відбулася 27 квітня цього року за сприяння Ради Європи в рамках проекту «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі», що фінансується Урядом Канади.

comments powered by Disqus