Рівненська та Івано-Франківська філії НСТУ отримали логотип Суспільного «UA:»

16 лютого двом філіям НСТУ надали логотип Суспільного мовлення «UA: Рівне» і «UA: Карпати». Раніше телеканал «Рівненської регіональної дирекції» мав назву РТБ, а «Івано-Франківської регіональної дирекції» – ТРК «Карпати».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Микола Чернотицький, який відповідає за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

«Отже до "UA: Перший", "UA: Культура", "UA: Крим", "UA: Суми" додаються "UA: Рівне", "UA: Карпати" (Івано-франківськ). Саме ці дві філії системно показують відповідність стандартам журналістики у своїй роботі і отримали право використовувати графічне зображення "UA" у своєму логотипі», – написав він.

Логотипи були надані за системне дотримання журналістським стандартам та цінностям суспільного мовника, пояснили у НСТУ.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідатимуть суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший». Зі всіх філій логотип суспільного мовлення «UA» отримали Сумська та Кримська. Після об’єднання Донецької та Луганської філії створено канал «UA: Донбас», який 15 січня розпочав супутникове мовлення та запустив нові проекти.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький сказав, що швидше за все у другому кварталі 2018 року буде розпочато ребрединг з логотипом UA:. Наразі експерти та програмна дирекція Суспільного моніторять контент філій. Якщо філія перші три місяці моніторингу покаже позитивний результат, що в ефірі немає замовних матеріалів та порушень журналістських стандартів, то отримає логотип Суспільного.

На початку 2018 року телеканал ОТБ Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України заявив, що змінить назву на «UA: Харків». Це станеться після того, як контент на телеканалі відповідатиме усім стандартам і заслужить довіру громадян.

На фото: продюсерка Рівненської філії НСТУ Інна Білецька

comments powered by Disqus