Регіональний канал «UA: Тернопіль» та радіо транслюватимуть події з мистецького фестивалю «Ї»

Про це сайту «Детектор медіа» розповіла продюсерка Тернопільської філії Зоряна Биндас.

За її словами, на трьохденному мистецькому фестивалі «Ї» працюватиме  пересувна телевізійна станція (ПТС) із Чернівців.

«3 травня ми робимо дві трансляції на телебаченні та на нашій сторінці у мережі  Facebook. Дивитися трансляцію глядачі зможуть з 19:50 до 20:30, а слухачі радіо матимуть змогу долучитися з 20:10.Також 5 травня телеглядачі зможуть дивитися трансляцію завершення фестивалю з 19:00 до 20:00», – сказала Зоряна Биндас.

В ефірі «UA: Тернопіль» покажуть запис музично-поетичного дійства від Ірини Мороз та Льоші Маркеса, «Одного разу...» від поетеси Мар’яни Савки і гурту «Мар’яничі», виступів гуртів «Фіра», «Один в каное» та «Тік- Ту», прозвучить поезія від Андрія Любки і Сергія Жадана, творчого тандему Іздрика та Дмитра Лазуткіна, запис презентації книги Олександра Бойченка та інших подій.

Команда Тернопільської філії НСТУ на фестивалі робитиме записи, які згодом вийдуть в ефірі на телеканалі та радіо.

«Крім того, ми відзнімемо багато контенту, який транслюватимемо після закінчення фестивалю, для того, щоб про мистецькі виступи дізналося якогомога більше глядачів та слухачів Суспільного мовника» - також  розповіла Зоряна Биндас.

Фестиваль «Ї» проходить у різних локаціях Тернополя і має на меті  об’єднати письменників, художників, представників сучасної кіноіндустрії, професійних фотографів та усіх прихильників мистецтва. Організатори анонсують, що на фестивалі можна буде послухати просвітницькі лекції письменників і журналістів, які також навчатимуть писати грамотно та водночас цікаво, побувати на презентаціях книг, зазирнути по той бік письменництва та перекладу.

Трансляція заходів із фестивалю «Ї» буде доступна як в ефірі телеканалу та радіо, так і на сайті «UA: Тернопіль».

Нагадаємо, 4 і 5 травня другий канал Суспільного мовлення «UA: Культура» транслюватиме наживо джазові концерти з ІV-го Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір», який проходитиме в Івано-Франківську у Просторі інноваційних креацій Палац Потоцьких.

comments powered by Disqus