Редакція «UA:Донбас» в Краматорську переїхала в інше приміщення

Цю інформацію сайту «суспільне мовлення» підтвердив менеджер «UA:Донбас» Андрій Шаповалов.

«Ми орендували до кінця року приміщення для редакції майже на тих самих умовах, що й попереднє. Воно знаходиться також в центрі Краматорська. Редакція вже переїхала і наразі облаштовується. Ми підготували проект студії, сподіваюсь скоро її зробимо. Поки що використовуємо студію «Громадського телебачення Донбасу» в Слов’янську. Донецька область представлена в ефірі «UA:Донбас», – сказав Андрій Шаповалов.

Нагадаємо, 7 листопада в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровані зміни щодо назви Луганської та Донецької філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, які об’єдналися і стали «UA: Донбас». Адміністративно «UA: Донбас» об’єднує телеканали «До ТеБе» Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, головна редакція якого знаходиться у Краматорську, і ЛОТ Луганської філії НСТУ, який розташований у Севєродонецьку.

15 січня 2018 року телеканал «UA: Донбас» розпочав супутникове мовлення. Наразі телеканал мовить у тестовому режимі. Створено новий сайт «UA: Донбас».

Нагадаємо, попередній керівник Донецької філії «До ТеБе» Ілля Суздаєв очолив новий комунальний канал Донеччини, який зареєстрували на ту ж адресу, де розміщувалася редакція Суспільного мовлення (орендоване приміщення колишнього книжкового магазину в центрі Краматорська). Донецька обласна військово-цивільна адміністрація (ОВЦА) на чолі з Павлом Жебрівським на базі комунального підприємства Донецької обласної ради «Регіональна телерадіокомпанія “Регіон-Донбас”» створює супутниковий телеканал ДTV (або «Донеччина-TV»). Запуск мовлення цього каналу планувався вже в січні-лютому 2018 року.

Нагадаємо, Андрія Шаповалова обрано менеджером «UA: Донбас» у грудні 2017-го. До того він був директором виконавчим Луганської філії ПАТ «НСТУ».

comments powered by Disqus