Програму «Концерт вітань» на ТРК «Львів» після 40 років в ефірі закрили через порушення закону

Про це йдеться на сайті ТРК «Львів».

Програму вітань останні 38 років вів ведучий Петро Остапишин. Замовлення одного привітання у ефірі ТРК «Львів» останні місяці 2017 року коштувало 400 грн. За офіційними даними ТРК «Львів», дохід для телекомпанії від цієї програми (на основі 2017 року) був значно менший, аніж поінформував Петро Остапишин в інтерв’ю інтернет-виданню Zaxid.net.  Як сказав Zaxid.net ведучий, за місяць програма приносила компанії 20-25 тис. грн. 

«З ведучим програми Петром Остапишиним Львівською філією Суспільного мовлення був укладений цивільно-правовий договір від 16.03.2017 №3, дія якого закінчилася 31 грудня 2017 року. Водночас, у зв’язку з не укладенням філією у 2017-му році договору про виплату роялті, використання музичних творів у програмі «Концерт вітань» відбувалося з порушенням вимог ч.1 ст.43 Закону України про авторські та суміжні права», – йдеться у поясненні ТРК «Львів».

У філії підкреслили, що «у зв’язку зі змінами та зважаючи на порушення законодавства щодо виплати роялті Львівською філією, було вирішено тимчасово призупинити співпрацю з Петром Остапишиним. Про це його завчасно повідомили на зустрічі із продюсеркою філії».

Петро Остапишин розповів виданню Zaxid.net, що по замовленнях глядачів програма «Концерт вітань» була вже сформованою на весь січень. І що через перерву у виробництві проекту, ведучому довелося «зв’язуватися з людьми і повертати гроші». Проте згідно з офіційними даними відділу бухгалтерського обліку та звітності філії НСТУ «Львівська регіональна дирекція», передоплат за «вітальні» послуги у 2018 році на рахунок НСТУ не надходило.

Нагадаємо, що й січня у структурі ПАТ «НСТУ» змінився формат мовлення. За рекомендаціями правління НСТУ, у всіх філій має бути уніфікована сітка мовлення, компанія повинна виробляти щодня мінімум 3 години 5 хвилин контенту. Туди входять ранкове шоу, випуски новин упродовж дня і підсумкова програма «Тема дня». Всі інші програми мають проходити пітчинг і бути затвердженими генеральними продюсерами НСТУ.  

Як писав сайт «Суспільне мовлення», на телеканалі «Львів» Львівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України закрили програму «Концерт вітань», яка щотижня виходила в ефір із 1977 року. Останній її випуск вийшов ефір 31 грудня о 14:00. 

З 6 грудня продюсером Львівської філії стала Уляна Антоник. 

9 грудня тимчасово виконуючою обов'язки менеджера Львівської філії НСТУ призначили Наталію Степанову, яка керуватиме телерадіокомпанією до обрання постійного менеджера. Наразі НСТУ оголосила конкурс на посаду менеджера у Львівській філії. 

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus