Полтавська філія НСТУ оголосила набір до Школи режисерів монтажу

Навчання розпочнеться з 10 вересня 2018 року, заявки приймають до кінця серпня. Про це йдеться на сайті suspilne.media.

Програма із серії практичних занять передбачає навчання з таких тем:

  • робота в програмах відеомонтажу;
  • створення комп’ютерної графіки;
  • створення відеоісторій;
  • робота в інформаційному та художньому жанрах, побудова сюжетів.

Для участі в Школі режисерів монтажу необхідно надіслати своє резюме та супровідний лист на smsvolkova@gmail.com до 31 серпня 2018 року включно. Відібраних учасників запросять на співбесіду. Після завершення навчання найкращим випускникам запропонують приєднатися до команди Суспільного.

Команда Суспільного Полтавщини вже має журналістів та редакторів, які самостійно роблять монтаж для оперативного висвітлення подій. Проте для розширення складу команди й збільшення можливостей із виробництва контенту Полтавська філія вирішила запустити Школу, де навчатимуть професійних режисерів монтажу. Формат навчання передбачає безпосередню практику з режисерами філії. Учасники Школи зможуть пройти стажування на базі телестудії «Лтави».

Близько місяця тому на Суспільному Полтавщини успішно завершилася «Школа телеоператорів», що дозволило збільшити команду операторів. Керівництво філії вважає таку практику ефективною і планує продовжити подібні формати навчання.

«Однією з причин запуску цього проекту є успіх попереднього – "Школи телеоператорів". Учасників, що хотіли навчитися телевізійного операторського мистецтва, попередньо відбирали й проводили з ними співбесіди. Потім їм давали теоретичну базу й "закріплювали" за штатними операторами "Лтави". "У полях", без відриву від основного виробничого процесу учасники школи отримували майстер-класи та практикувалися знімати сюжети. Випускники, що показали найбільші досягнення, уклали трудові угоди та працюють з нами в команді», – розповів менеджер Полтавської філії Суспільного Євген Сердюк.

comments powered by Disqus