Поліцію повідомили про замінування «UA: Миколаїв». Дебати між кандидатами на посаду мера Миколаєва перенесли

19 листопада о 19:00 до поліції Миколаєва на номер 102 надійшло повідомлення про замінування будівлі Миколаївської філії Суспільного мовлення. О 19:20 у прямому ефірі мали відбутися дебати у прямому ефірі між кандидатами на посаду Миколаївського міського голови Олександром Сєнкевичем та Владиславом Чайкою. Їх запросили дебатувати на програму «Виборчий округ. Дебати». 

Олександр Сєнкевич є чинним міським головою Миколаєва, Владислав Чайка є кандидатом від «Опозиційної платформи — За життя». 

Через повідомлення про замінування мовлення каналу було припинено до 19:55, біля будівлі працювали поліція, медики і рятувальники. Журналісти Суспільного вели стрім із місця події у фейсбуку на сторінці Суспільне Миколаїв. 

На місце події прибули народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» Нестор Шуфрич (голова Комітету свободи слова  Верховної Ради) і Юрій Павленко. Також були пожежники, поліція і швидка допомога. Під будівлею працювали знімальні групи каналів «Зік» і «112».

О 19:49 на місце події прибули кінологи та слідчо-оперативна група. Вони зайшли всередину будівлі. 

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія сказав сайту «Детектор суспільного мовлення», що сьогодні навряд чи вдасться провести дебати. За його словами, команда Суспільного готова завтра, 20 листопада, провести дебати між кандидатами на посаду Миколаївського міського голови.

Продюсерка Миколаївської філії Суспільного Галина Щерба сказала під час стріму журналістам Суспільного, що вони готові провести дебати після завершення перевірки будівлі. Проте Нестор Шуфрич та Юрій Павленко наполягли перенести дебати на завтра, оскільки час зірвано. Врешті команда Суспільного, кандидати на посаду мера Миколаєва і народні депутати вирішили провести дебати завтра, 20 листопада, о 19:20

Владислав Чайка сказав каналу «Зік», що він спершу зайшов всередину телецентру, а потім його попросили вийти, бо начебто будівля замінована. Він сказав «Зіку», що до цієї пори не знає про формат дебатів і хто, крім нього має взяти участь у дебатах.

Як відомо, команда Суспільного пропонує кандидадат перед дебатами підписати договір, що вони не будуть агітувати в ефірі, також із ними до деталей проговорюють формат і проводять жеребкування.

Наразі прямий ефір каналу «UA: Миколаїв» перервано. В ефірі йде рухомий рядок із написом про те, що через технічні причини мовлення тимчасово припинено.

О 20:05 Нестор Шуфрич та Юрій Павленко зайшли у будівлю і сказали, що мають пропозицію від Владислава Чайки перенести дебати на 20 листопада. Кандидати на посаду мера Миколаєва між собою домовилися, що завтра прийдуть у студію Суспільного. О 20:09 кандидати покинули територію телецентру. 

О 19:55 в ефір вийшла програма «#@)[]?$0 з Майклом Щуром», мовлення відновлено.

comments powered by Disqus