Журналістам Суспільного стало важче отримати інформацію від чиновників на час карантину

Про це сказав сайту «UA: Харків» шефредактор новин Суспільного Харкова В’ячеслав Маврічев.

За його словамм посадовці у Харкові завжди неохоче спілкувалися з журналістами, на яких не могли впливати. Під час карантину це посилилося.

«Важко довіряти будь-якій інформації, яку ми отримуємо по темі коронавірусу. Перевіряємо, знаходимо нестиковки – у цифрах, датах, фактажі. Невідповідність заяв, публічних виступів – реальним документам. І тим більше – невідповідність реальній картині, тому, що дійсно відбувається. З роботою медиків, роботою лікарень та швидких. На ринках і просто на вулиці. Це не інформаційний вакуум, а створення посадовцями паралельної реальності, де все – ок і все під контролем», – зазначив шефредактор новин.

Він розповів, як журналісти Суспільного отримували коментарі від чиновників до карантину і на сьогодні.

«Якщо до карантину їх можна було десь перестріти, перехопити на паркетних заходах, то зараз – фізично це стало складніше. Телефонні дзвінки та меседжери легше ігнорувати», – додав В’ячеслав Маврічев.

Нагадаємо, раніше продюсери філій Суспільного розповідали, що їхні журналісти стикаються із закритістю міських чиновників, що було властивим і до карантину.

За словами продюсерки Ірини Кипоренко з Одеси, журналісти стикаються з тим, що посадовці самі плутають інформацію: «Іноді виникають ситуації, коли інформація від різних гілок влади та відомств відрізняється, тому ми витрачаємо багато часу, щоб все перевірити. Але і вони самі визнають, що є проблеми дискомунікації. Сподіваюся, що виправляться».

Фото: сайт  «UA: Харків»

comments powered by Disqus