Оператор філії НСТУ, якого поліція затримала під час бійки на футболі, не мав при собі журналістського посвідчення

Про це йдеться на сайті ІМІ х посиланням на ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція».

Менеджер Черкаської філії НСТУ Євген Старинець підтвердив цю інформацію сайту «Суспільне. Детектор медіа» та підкреслив, що оператор Сергій Єфімов просив не робити з цього проблем, бо не бачить нічого серйозного. За словами менеджера, під час редакційного завдання він не мав при собі журналістського посвідчення та знімав на власну камеру.

«Це була субота, 19 травня, він був черговим у телерадіокомпанії, маємо наказ на нього. З «Бюро  новин» зателефонували Сергію і попросили піти на зйомки на матч футбольного клубу обласного центру "Черкаський Дніпро" проти "Сум", де починалася бійка.  Сергій Єфімов лише тиждень як працює у нас. Він не знав, що треба при собі мати журналістське посвідчення, пішов на  стадіон зі своєю камерою. Не хотів повертатися на роботу за камерою телеканалу. Правоохоронці під час бійки подумали, що Сергій безпосередньо для себе знімає», – сказав Євген Старинець.

Менеджер додав, що запитував Сергія Єфімова, чому той не зателефонував на філію і відразу не сказав про затримання. «Ми з’ясували б всі питання, показали його посвідчення, щоб не сидів годину у поліції», – сказав  Євген Старинець. Оператор запевнив керівника, що не бачив у цьому проблеми, через деякий час його відпустили і вибачилися, визнали провину, що затримали журналіста.

«Він – професійний оператор, працював на інший телеканал, ми його переманили на філію. Сергій гарячий у роботі, не захотів знімати як усі з відстані і пішов у гущу подій. Бійку знімали десятки операторів з відстані та затримали лише Сергія», – зазначив керівник філії.

Під час матчу у сутичці взяли участь десятки осіб, з яких майже 30 затримали. 23 травня на телеканалі «Рось» Черкаської філії НСТУ вийшов сюжет про те, чим завершилася сутичка, розпочата уболівальники, для стадіону та футбольного клубу Черкащини.

За словами менеджера, у сюжет під назвою «"Черкаський Дніпро" втратив шанси залишитись у першій лізі чемпіонату» входить нарізка відео інших операторів, кадри з гущі подій Сергія Єфімова, на жаль, вийшли не якісними. 

comments powered by Disqus