Олег Наливайко: Вивести Донецьку та Луганську філії з процесу реформування у Суспільне мовлення вже неможливо

На початку лютого голова Держкомтелерадіо відвідав виїзне засідання міжвідомчої комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення у Северодонецьку (Луганська область). Захід був присвячений інформаційній безпеці регіону. З-поміж іншого, там обговорювалось виведення Луганської та Донецької телерадіокомпаній з процесу реформування на Суспільне мовлення та продовження існування тамтешньої комунальної преси.

«Ми виступали, і я особисто, категорично проти, і ми зняли цю пропозицію з протоколу, – наголошує пан Наливайко. – По-перше, це вже неможливо, бо процес вже незворотній. Обидва закони вже пройшли такий шлях, що поміняти їх, на мій погляд, вже неможливо. Є міф, що як тільки відбудеться повноцінне створення Суспільного і реформування друкованих комунальних ЗМІ, вони стануть антиукраїнськими, антипатріотичними, непрофесійними і так далі. Це маячня».

Олег Наливайко також розповів, що його позиція стосовно «Укртелефільму» непохитна – студія має увійти до Суспільного мовника попри проблеми з менеджментом та судові процеси.

comments powered by Disqus