НТКУ потрібні додаткові гроші на відновлення мовлення на Донбасі – Сергій Костинський

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія зазначив, що на виділені цьогоріч бюджетні кошти важко займатися усіма покладеними на компанію обов’язками.

«З Луганском та Донецьком не так все просто, як здається. Це стосується не тільки техніки, а і людей, які там працюють. Досі цим займався Деркомтелерадіо, але ми потроху перебираємо це на себе, адже це наші філії, це Суспільне. Ми відповідаємо за все, що вони роблять. А питань там дуже багато», - розповів гендиректор.

На круглому столі також виступив виконавчий директор «Українського радіо» Анатолій Табаченко. Він представив радіопрограми, які розповідають про і для жителів окупованих територій, учасників АТО, переселенців.

Учасники круглого столу, який відбувся з ініціативи ГО «Громадське радіо», обговорили розвиток незалежного мовлення на Донбасі в умовах конфлікту, державну інформаційну політику та шляхи проникнення українських ЗМІ на прифронтові та окуповані території, а також роль громадських організацій та міжнародних фондів у боротьбі з інформаційною агресією. 

У заході взяли участь: голова ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов; генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія; редакторка програми «Громадська хвиля» на «Громадському радіо» Наталія Соколенко; заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова; член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський; головний редактор «ОстроВ» Сергій Гармаш; в.о. директора Українського радіо Анатолій Табаченко; директор Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Cтаніслав Лячинський; представник від Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) Петро Кошуков; співзасновниця платформи соціальних інновацій «Велика ідея» (Biggggidea) Ірина Соловей. Модерувала захід заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа» Світлана Остапа.

 

comments powered by Disqus