Народний депутат Юрій Тимошенко відмовився від участі у проекті «Виборчий округ» на «UA: Карпати»

Facebook

Регіональний суспільний канал «UA: Карпати» запускає проект «Виборчий округ», гостем якого мають бути народні депутати України, обрані на Івано-Франківщині.9 листопада на ефір запрошували народного депутата Юрія Тимошенка, який відмовився від участі у проекті, повідомила прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

 «Скажете глядачам, що депутат Тимошенко сказав, що він не має часу глупостями займатись, їздити по ефірам… Він їздить по округу, проводить зустрічі з виборцями і вивчає болючі проблемні точки округу»,– сказав він по телефону журналістам Суспільного.  

Тож цієї п’ятниці о 19:45 вийде перший ефір «Виборчого округу»без народного обранця в студії.

Над «Виборчим округом» працює команда суспільно-політичного напряму. Обличчям проекту стане журналістка Ольга Гриців. Збирати фактаж про роботу депутата в парламенті та комітетах допомагає Громадянська мережа ОПОРА.
 
Журналісти «UА: Карпат» зібрали думки мешканців виборчого округу № 88, де голосували за Юрія Тимошенка. Їх буде озвучено у програмі 9 листопада. До прикладу, мешканка міста Коломиї хоче запитати Юрія Тимошенка про таке: «Він прийшов у народні депутати на фоні війни. Коли він, нарешті, вже зніме форму?».

Команда регіонального каналу проведе перший випуск із головою ВГО «Комітет виборців України» в Івано-Франківській області Максимом Лисюком, з яким обговорить наступні питання. Що думають про Юрія Тимошенка його ж виборці? Як оцінюють роботу народного обранця незалежні експерти та політичні опоненти?
 
«Ми ретельно готуємося до кожної програми: журналісти аналізують діяльність народного обранця, збираємо думки виборців, політичних опонентів депутата та незалежних експертів. Проект “Виборчий округ” повинен налагодити діалог між депутатом та його безпосереднім виборцем, а ще — заохотити мешканців ставитися дещо критично до передвиборчих обіцянок політиків», — сказала продюсерка «UА: Карпати» Галина Держипільська. 

Нагадаємо, у жовтні філії Суспільного запустили програму «Виборчий округ» з народними депутатами.  перші чотири випуски проекту вийшли в ефірі на регіональних каналах «UA: Донбас» (2 програми), «UA: Житомир» та «ТТБ» (Тернопіль)2 листопада  «Виборчий округ» показали у Львівській, Дніпровській, Запорізькій, Рівненській та Чернігівській філіях.

comments powered by Disqus