Народний депутат Сергій Шахов рекомендує не допускати до конкурсу на керівників філій тих, хто керував при Януковичі

Народний депутат Сергій Шахов, член депутатської групи «Воля народу», обраний в Луганській області, не згодний з тим, що положення щодо умов конкурсу на посаду менеджерів та продюсерів філій ПАТ «НСТУ» не включають вимоги про те, щоб кандидат не займав керівних посад в ОДТРК в період президентства Віктора Януковича. Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.
«Направив депутатське звернення на ім'я голови правління «Національної суспільної телерадіокомпанії України» Зураба Аласанія щодо умов конкурсу на посаду менеджерів та продюсерів НСТУ. Справа в тому, що недавно опубліковані на сайті НСТУ положення не включають вимоги про те, щоб кандидат не займав керівних посад в ОДТРК в період президентства Віктора Януковича. Однак вважаю, що дана умова необхідно дотримати для успішного функціонування суспільного мовлення в Україні. Адже навіть професіоналізм людини ніяк не може переважити того факту, що він був одним з керівників напрямку пропаганди за минулої влади. Наприклад, навряд чи хтось міг засумніватися в професіоналізмі Йозефа Геббельса. Однак йому не пропонували продовжити працювати в медіасфері. Більш того, особливі питання може викликати лояльність таких людей до представників минулої влади та їх закордонним кураторам. Що не тільки потенційно підриває довіру до інституту суспільного мовлення в Україні, а й цілком може зробити його інструментом маніпуляції в руках Кремля. Разом з цим, я висловлюю щиру підтримку Зурабу Аласанії і вдячний за його титанічні зусилля з розвитку та популяризації суспільного мовлення в Україні. Завжди готовий, як народний депутат і громадянин України, надавати допомогу в реалізації таких корисних і продуктивних починань!», – написав Сергій Шахов.

Голова правління Зураб Аласанія у коментарі сайту «Суспільне мовлення» зазначив, що пропозиція Сергія Шахова слушна. А в коментарях до посту народного депутата на ФБ пан Аласанія написав: «Всі потенційні кандидати проходитимуть перевірку нашої служби безпеки - і так, пане Сергію, Ваша підказка дуже слушна; скажу навіть більше - вона не те що не суперечить нашім намірам, а прямо з ними збігається».

Нагадаємо, 7 листопада 2017 року планується оголошення конкурсу на нові керівні посади філій ПАТ «Національна  суспільна телерадіокомпанія України» – менеджера і продюсера.

Раніше голова правління Зураб Аласанія зазначав, що після оголошення конкурсу відразу розпочнеться збір документів (10 днів), попередній відбір претендентів і конкурс (30 днів), підписання контрактів (30 днів). З переможцями буде підписано річні контракти з правом подовження ще на чотири роки в разі успішної роботи (KPI). Менеджерів філій – 26. Стільки ж, 26 продюсерів філій, загалом – 52 позиції. Конкурсна комісія складатиметься з голови і всіх членів правління ПАТ «НСТУ».

Він закликав управлінців готувати документи і будувати разом зі командою НСТУ майбутнє.  Більш детально зі списокм документів можна ознайомитися у Положенні про конкурсний відбір на посаду продюсера філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та Положенні про конкурсний відбір на посаду менеджера філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

У положеннях про конкурсний відбір на посаду продюсера і менеджера філій вказано, що до конкурсної комісії входять члени правління ПАТ «НСТУ», які оцінюють професійні, освітньо-кваліфікаційні, морально-ділові якості кандидатів на посаду та після співбесіди з кандидатами на посаду шляхом голосування обирають переможця конкурсного відбору.

Фото зі сторінки ФБ Сергія Шахова

comments powered by Disqus