Наливайко сподівається, що суспільне мовлення пришвидшить розвиток українського регіонального ТБ на Донбасі

Про це Олег Наливайко сказав у Краматорську (Донецька область), під час відвідин Донецької регіональної дирекції Національної телекомпанії України (колишня Донецька ОДТРК), повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зараз з Краматорська на Донецьку область майже рік мовить державний регіональний телеканал «ДоТБ» (колишня Донецька ОДТРК, а нині Донецька регіональна дирекція НТКУ). Наразі канал «ДоТБ» виробляє 11 власних телепрограм різного тематичного спрямування.

Як заявив Олег Наливайко, попри наявні труднощі регіональний державний мовник активно розвивається. Він зазначив, що менше ніж за рік сформовано професійний колектив, який навіть за відсутності належного технічного забезпечення регулярно виробляє якісний телевізійний продукт, постійно розширюючи зону покриття власним сигналом.

Під час спілкування Олега Наливайка з колективом «ДоТБ» до телеканалу привезли чергову партію студійного обладнання, яке фахівці одразу ж почали монтувати. «Найближчим часом буде й інша технічна допомога, в тому числі - за різними міжнародними проектами», - запевнив голова Держкомтелерадіо.

Він також додав, що суттєве покращення матеріальної бази державних регіональних телеканалів очікується із запуском в Україні суспільного мовлення.

«Ми йдемо до суспільного телебачення, тому, в першу чергу, вкрай важливо робити якісний, цікавий для людей, продукт. Ми маємо задовольнити інформаційні, культурні та освітні потреби глядачів Донецької і Луганської областей», - зазначив Олег Наливайко.

В розробці телеканалу «ДоТБ» зараз перебувають декілька проектів, реалізація яких розпочнеться після побудови стаціонарної студії. «З отриманням професійної техніки та з відповідною державною підтримкою ми поступово збільшуватимемо виробництво корисного та якісного українського контенту для мешканців Донбасу», - запевнив виконавчий директор Донецької регіональної дирекції НТКУ Віктор Підлісний.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року Донецька філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення ввела в дію в Краматорську передавач для трансляції програм Донецького обласного телебачення (телеканал «ДоТБ») на 61-му телевізійному каналі. Робота передавача забезпечила доступ мешканців міста Краматорськ і прилеглих територій до телевізійних програм Донецького обласного телебачення.

В інтерв’ю «Суспільному мовленню» керівник Донецької ОДТРК Віктор Підлісний повідомив, що відновлення мовлення регіональної телекомпанії відбулось 27 лютого 2015 року.

У січні 2016 року Міністерство інформаційної політики (МІП) України підготувалопам'ятку по налаштуванню прийому українських ТБ і радіоканалів для громадян, які перебувають на території тимчасово окупованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей.

comments powered by Disqus