Наглядова рада НСТУ схвально відгукнулася про роботу Луганської філії суспільного мовлення у Сєверодонецьку

Керівник філії НСТУ «Луганська регіональна дирекція» Андрій Шаповалов провів екскурсію по телецентру і розповів про те, як у 2015 році телеканал ЛОТ після переїзду з Луганська в Сєверодонецьк почав роботу «фактично з нуля» та поділився досягненнями на новому місці.

Члени наглядової ради та правління НСТУ відповідали на запитання співробітників телеканалу ЛОТ та радіо «Пульс FM» і розповідали про хід реформи суспільного мовлення у філіях НСТУ.

«Суспільний телеканал ЛОТ після початку війни прийняв голе приміщення, а зараз нафарширований сучасними автоматичними камерами, працює віртуальна студія середньої вартості. Збудували з нуля студію, техніку, мережу передавачів, радіо. Роблять соціологічні дослідження - вивчають громадську думку та довіру до каналу. Мають стратегічний план на коротку та середню перспективу. Залучають грантові кошти. Очі в працівників горять. Приємно», – поділився враженнями у Facebook член наглядової ради НСТУ Вадим Міський.  

Делегація провела зустріч також із представниками місцевої влади. 

Нагадаємо, переміщена з Луганська до Сєверодонецька Луганська філія НТКУ (до 19 січня 2017 року) почала мовити у прямому ефірі 24 серпня 2015 року. Всю технічну базу довелося залишити в захопленому терористами Луганську, тож на новому місці компанія працювала спочатку з мінімальними потужностями.

У 2015 році конкурсі на посаду керівника Луганської ОДТРК переміг Андрій Шаповалов. У інтерв'ю «ВідеоТеці» він розповів що з 250 працівників на запрошення долучитись до роботи на новому місці відгукнулося близько 50 осіб, а деякі колишні працівники працюють у ЗМІ, створених сепаратистами на окупованій території.   

Фото: Світлана Остапа

comments powered by Disqus