На Запорізькій філії суспільного мовлення стартував новий телесезон

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомили на Запорізькій філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Щопонеділка о 21.35 виходитиме в ефір програма «Зауваження до влади», спрямована на висвітлення та вирішення проблем громадян, які не в змозі дочекатися реакції від влади, на пошук шляхів вирішення конкретних соціально-економічних проблем.

Щосуботи о 18.30 – «Час змін». Це аналітична програма про актуальні явища та процеси, які стосуються інтересів жителів регіону, про необхідність перетворень з метою наближення до соціально економічних стандартів європейських країн, пошук шляхів у їх досягненні.

Ці проекти на ТРК «Запоріжжя» виходили раніше. Наразі їх оновили і змінили формат. Обидві програми мають бути першими підсумками низки семінарів-тренінгів із розробки стратегії й просування бренду Суспільного мовлення в Запорізькій області, які проводилися для редакторів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«Журналісти намагатимуться налагодити діалог між всіма причетними до певної проблеми чи події, з метою пошуку шляхів її вирішення у відповідності до стандартів суспільного мовлення», – зазначила відповідальна редакторка суспільно-політичного напрямку Антоніна Богуславська.

Окрім неї над проектами працюватимуть Катерина Базаркіна та Інна Халеп, які також мають досвід роботи в жанрі журналістського розслідування.

«Наше гасло –  більше конкретики з акцентом на джерела», – додала Антоніна Богуславська.

Суспільне мовлення «Запоріжжя» до кінця року готує ще низку оновлених програм та нових проектів. 

Нагадаємо, раніше «Радіо Запоріжжя» презентувало радіоп’єсу «Бліндаж» власного виробництва. П’єсу написав журналіст, учасник АТО Герман Дубінін, котрий служив у другому дивізіоні третьої батареї 128-ої окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади сухопутних військ Збройних сил України в шостій хвилі мобілізації.

Фото Запорізької філії НСТУ

comments powered by Disqus