На телеканалі «Сівер-Центр» оновили студію для ранкової програми

Як розповів сайту «Детектор медіа» продюсер Чернігівської філії Артем Шелковий, студію вдалося оновити упродовж вихідних, з 8 по 11 березня. У ці дні «Ранок на Сівер-Центрі» виходив у записі, а також був плановий випуск ранкової програми, під час якоїподають найкраще за тиждень, як у всіх регіонах.

«Це наша друга спроба оновити студію. З 1 по 15 січня, коли на телеканалі було міжсезоння, ми змінили дизайн студії. Вийшло трішки не так, як хотілося. Та не помиляється лише той, хто нічого не робить. Тож на ці вихідні ми наполегливо працювали і власними силами вдруге оновили студію», – сказав Артем Шелковий.

За його словами, шпалери клеїли прибиральниці, фарбував усе продюсер телебачення Денис Козлов. Ремонт студії обійшовся з мінімальним бюджетом.

«Деякі меблі взяли з декораційного цеху Центральної дирекції, які у телецентрі в Києві списали. Стелаж знайшли у кабінеті колишнього директора філії, де він стояв без діла і припадав пилюкою. Перефарбували його, поставили декор. Все інше купували за власні кошти», – зазначив Артем Шелковий.

Стара студія ранкової програми

Продюсер Чернігівської філії НСТУ пояснив, що потреба оновити студію виникла відразу, як тільки нова команда керівників приступила до виконання обов’язків. За його словами, декорації на банерах, які прикрашали студію, викликали сміх у телеглядачів. 

«Наприклад, над головою ведучої був стілець. Позаду ведучих була зображена чернігівська гарматна пушка, яка у багатьох мала різні асоціації», – додав пан Шелковий.

"Перша спроба оновити студії. Вийшло трішки не так, як хотілося"

Щоденне ранкове телешоу «Ранок на Сівер-Центрі» виходить у прямому ефірі з понеділка по п'ятницю з 7:00 до 9:00. У суботу з 8:00 до 9:45, у неділю з 9:00 до 9:45.

Деякий час після того, як зняли стрічки, студія була без декорацій

13 березня телеглядачі побачили ранкову програму з оновленої студії. Про зміну дизайну у соцмережах написали десятки позитивних відгуків 

Нагадаємо, 6 грудня правління НСТУ обрало на конкурсі Чернігівської філії менеджера Вадима Соколюка і продюсера Артема Шелкового. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях.

comments powered by Disqus