На суспільному мовнику «Нова Волинь» був перерваний прямий ефір через вимкнення світла

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

За словами продюсера і ведучого ток-шоу Тараса Шкітера, наразі невідома причина зникнення електроенергії у студії. За попередньою інформацією, це технічні неполадки.

«Зник потік електроенергії, що “живить” технічне обладнання. Зараз розбираємось в чому проблема, бо раніше такого ніколи не було», – зазначив пан Шкітер.

За його словами, орієнтовно за 12 хвилин технічні неполадки було усунено і  програма знову була в прямому ефірі.

Як повідомив продюсер, тоді у студії працювала телеведуча Галина Падалко. На своїй сторінці у Facebook вона написала, що після семи хвилин прямого ефіру у всій телерадіокомпанії випадково з незрозумілих причин пропало електропостачання.

Пані Падалко також повідомила, що на запрошену тему програми «Кримінальна Волинь» за 41 хв. до прямого ефіру вперше в історії «Протилежного погляду Live відмовився брати участь у дискусії гість програми – заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Олег Шукалович. В оперативному режимі команді програми довелось перелаштовувати студію на формат інтерв’ю з колишнім начальником Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Ігорем Муковозом.

Директор філії ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція» Ольга Куліш у коментарі для ІМІ зауважила, що було знеструмлене не усе телебачення, як писала ведуча.

«Проблема стосувалась тільки одного вводу електроживлення студійного обладнання: банально спрацювали запобіжники при коливанні напруги. Наша технічна служба спрацювала оперативно, увімкнули автомати, перезавантажили систему і все – передача відновилась в ефірі. Думаю, що глядачі і не дуже помітили цього технічного браку, бо під час студійного збою транслювалась соціальна реклама і міжпрограмка», – зазначила вона.

За словами пані Куліш, студійне оформлення «Протилежного погляду» «досить енергомістке, працюємо на межі того, що можемо собі дозволити у радіостудії, переобладнаній під телевиробництво ще 1992 року».

«Обладнання для надійного і потужного  електропостачання ми вже встановили у майбутньому телецентрі, реконструкція якого, сподіваємось, завершиться нарешті за два наступні роки грантовим коштом Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна”. Тоді волинські журналісти зможуть втілювати в життя найскладніші телепроекти», – сказала вона.

Нагадаємо, на Суспільному проведуть конкурс для філій зі створення соціального ток-шоу. За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, це буде невелике щотижневе півгодинне ток-шоу про локальні проблеми, яке виходитиме на філії. 

comments powered by Disqus