На суспільному каналі «UA: Чернігів» вийде фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» власного виробництва

На суспільному каналі «UA: Чернігів» вийде фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» власного виробництва

13:27,
15 Березня 2019
1636

На суспільному каналі «UA: Чернігів» вийде фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» власного виробництва

13:27,
15 Березня 2019
1636
На суспільному каналі «UA: Чернігів» вийде фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» власного виробництва
На суспільному каналі «UA: Чернігів» вийде фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» власного виробництва
30 березня в ефір регіонального телеканалу Супільного мовника «UA: Чернігів» та на інтернет-платформах каналу вийде документальний фільм «Касьянов. Людина, що створила театр», режисером якого став Іван Матвєєв. Фільм буде присвячений Всесвітньому дню театру, який відзначають 27 березня.

Як повідомили сайту «Детектор медіа» на каналі, Іван Матвєєв працює на «UA: Чернігів» редактором ТО «Ранок», до того був шеф-редактором, а також ведучим ранкової програми. Іван Матвєєв працював над фільмом у вільний від основної роботи час. Йому допомагав продюсер Чернігівської філії Артем Шелкового.

Фільм «Касьянов. Людина, що створила театр» був відзнятий і змонтований власними силами філії, розповіли «ДМ» на «UA: Чернігів».

Перед виходом в ефір 26 березня о 17:00 запланований допрем’єрний показ у приміщенні Чернігівського молодіжного театру.

Геннадій Касьянов був директором-художнім керівником  Молодіжного театру Чернігова, один із засновників театру, заслужений діяч мистецтв України. У серпні 2018 року у віці 65 років він помер.

Іван Матвєєв розповів, що над фільмом «Касьянов. Людина, що створила театр» працював 2 місяці, у ньому засновники Чернігівського молодіжного театру згадують, як вони познайомилися з Геннадієм Касьяновим, яким він був, як створювався театр, які особливості «монастиря для своїх», йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Це друга картина Івана Матвєєва як режисера. До того, в грудні 2018 року, він презентував на каналі «UA: Чернігів» дебютний документальний фільм  «Копиловський. Засновник чернігівського телебачення».

«Знімати фільм було складно. Коли працював над попереднім фільмом про засновника чернігівського телебачення Олександра Копиловського, відчуття були дещо інші — тут своя кухня, ти знаєш усе зсередини. А там актори театру, і кожен актор теж непроста особистість. Шукав підходи, контакти, занурювався в театральний світ. Зрештою, багато відкрив для себе, навіть зблизився з атмосферою Молодіжного театру, який називають монастирем для своїх», цитує слова режисера прес-служба НСТУ.

За словами пана Матвєєва, він знав Геннадія Касьянова за життя. «Особистість достатньо складна, велика навіть у масштабі України», – описав  героя фільму режисер.

Нагадаємо, фільм  «Копиловський. Засновник чернігівського телебачення» вийшов у грудні 2018 року і був присвячений засновнику чернігівського телебачення, першому керівнику обласного телебачення (зараз Суспільне). Вихід фільму був присвячений дню радіо і телебачення. Олександр Копиловський працював до останніх днів життя на телебасенні: у вересні 2018 року він помер від хвороби. Перший фільм, як «Касьянов. Людина, що створила театр», у філії зняли власними силами. Фінансування додаткового ні від кого не залучали.

У Чернігівській філії кажуть, що якби мали кращу техніку, могли би самотужки значно більше виробляти унікального контенту. Незважаючи ні на що, працівники «UA: Чернігів» все одно реалізовують цікаві для місцевого глядача проекти. 9 березня в ефірі телеканалу вийшов 50-хвилинний концерт чернігівського гурту LiveN, який сам пише музику та слова.

Співробітники «UA: Чернігів» самотужки облаштували знімальний майданчик, організували концерт музикантів, зняли його на 9 камер власною технікою, яку принесли відеооператори каналу, змонтували. Єдине, що комп’ютер на каналі не тягнув відео з 9 камер, розповів «ДМ» менеджер філії Вадим Соколюк.

Запис концерту на каналі порізали на окремі треки, які демонструють тепер у ранковій передачі. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду