На Рівненській філії Суспільного стартувало ранкове шоу «Добрий ранок»

У першому випуску ведучі пояснили в ефірі, що упродовж двох тижнів, поки триватимуть святкові дні, «Добрий ранок» виходитиме з 08:00 до 09:00, надалі  програма буде двогодинною – із 07:00 до 09:00.

Ранкове шоу транслюють одночасно на телеканалі та на сторінці у Facebook Ранок на «РТБ: Рівне Суспільне».

Ведучі чергуватимуться. Ранкове шоу розпочали Оксана Жужельська та Вадим Семяник

Продюсерка Рівненської філії НСТУ Інна Білецька розповіла, що під час ранкового шоу телеканал запропонує глядачу вчитися і рости разом з нами, про це йдеться на сайті suspilne.media.

«Ми розповідатимемо про наукову, мистецьку, побутову Рівненщину, якою вона є, і про ту, якою ми хочемо її бачити», – сказала Інна Білецька.

За її словами, підготовка нового шоу тривала три тижні. Продюсери, режисери й ведучі розробляли рубрики, опановували новий формат, а також власними силами створили і облаштували студію.

Нагадаємо, в усіх філіях НСТУ проводиться уніфікація роботи. Кожен регіональний мовник випускатиме ранкову програму, випуски новин протягом дня та підсумкову програму ввечері синхронно з іншими регіонами. Мінімально кожна філія має виробляти 3 години 5 хвилин власного контенту щодня. 

Наразі філії НСТУ не мають уніфікованої ранкової програми. У компанії тестують три моделі ранкових шоу: 1) у кожному регіоні своя ранкова програма; 2) коли один регіон сильнішиий, два трішки слабших, цю модель тестують Хмельницьк (де основна студія), Чернівці і Тернопіль; 3) коли два сильних регіони – Львів і Закарпаття. У кожній області будемо дивитися, яку модель впроваджувати. Надалі ранкові та вечірні програми, а також випуски новин виходитимуть в один і той же час у всіх філіях Суспільного. 

comments powered by Disqus