На «Радіо Запоріжжя» відбулася прем’єра авторської радіоп’єси-детективу «Мої кордони»

Автори  записали три 15-хвилинних частини радіоп’єси, кожна з яких тримає слухача в напрузі, адже це історія з елементами детективу, повідомила сайту «Суспільне мовлення» директорка творчо-виробничого об'єднання радіопрограм філії НСТУ «Запорізька регіональна дирекція» Людмила Долженко.

На відміну від попередньої авторської радіоп’єси «Бліндаж», нинішня «Мої кордони» містить кілька вкраплень фрагментів сучасних пісень, які тематично розкривають характери героїв та фабулу подій, що стрімко розвиваються, зазначили на «Радіо Запоріжжя».

«Головного героя, бійця Збройних сил України, підозрюють у військовій зраді. Та перш ніж з’ясується, що в усьому "винне кохання", відбудеться чимало дискусій, зокрема, зі слідчим військової прокуратури. Ще один військовий несподівано впізнає в російському полоненому свого двоюрідного брата. Між ними розгортаються  напружені, але цікаві діалоги. Загалом радіоп`єса розповідає про життя й про справжні людські стосунки, які в тій чи іншій ситуації проявляються по-різному. І не можна одразу робити висновки, не дізнавшись про усі деталі», – розповіла Людмила Долженко.

Головних героїв нової радіоп’єси «Мої кордони» озвучили журналісти Запорізької регіональної філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Нині  її автор Герман Дубінін вже працює над новою радіоп’єсою, в якій йтиметься про  те, як переселенці зі Сходу України адаптувалися на новому місці проживання та які проблеми їм доводиться вирішувати.

Послухати «Мої кордони» можна тут: 1 частина, 2 частина, 3 частина.

Нагадаємо, восьмого травня 2017 року в ефірі «Радіо Запоріжжя» (Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії) відбулася прем’єра радіоп’єси «Бліндаж».

Додамо, журналіст Запорізької філії НСТУ Герман Дубінін розповів про п’єсу «Бліндаж», яку він писав у п’ятьох військових шпиталях, як журналістам висвітлювати новини про бойові дії та що військові слухають і дивляться в укритті.

На знімку: журналіст, учасник АТО Герман Дубінін та звукорежисер Сергій Конашевич під час запису радіоп’єси.

Фото надані «Радіо Запоріжжя» 

comments powered by Disqus